Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Роздрукувати

15 травня Юрій Василишен провів засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики. Участь у роботі взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, заступник директора департаменту - начальник управління оборонної роботи, взаємодії з правоохоронними органами, експлуатації фондів та бухгалтерського обліку департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту населення та взаємодії правоохоронними органами обласної військової адміністрації Валерій Індик, директорка департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної військової адміністрації Світлана Юзвак і керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Валерій Бойко.

Члени постійної комісії розглянули та погодили проєкт рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата Вінницької обласної Ради 8 скликання Підгорняка О.О.», згідно з його заявою.

На засіданні заслухали звернення депутатів Вінницької обласної Ради 8 скликання до Верховної Ради України щодо неприпустимості підвищення акцизів на пальне. Відповідний проєкт рішення рекомендували голові обласної Ради внести на розгляд сесії.

Члени постійної комісії ознайомилися з інформацією про хід виконання в І кварталі 2024 року
- Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки;
- Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2022-2025 роки.

Депутати також заслухали й погодили звернення Федерації профспілок Вінницької області щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України Тетяни Побережної за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, розвиток культури Вінниччини, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю по захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілок. Тетяна Побережна – перша заступниця голови Федерації профспілок Вінницької області, заступниця голови Профспілки працівників культури України, голови обласної організації профспілки працівників культури України, директорка Вінницького академічного обласного театру ляльок і депутатка обласної Ради.

Загалом на засіданні розглянули шість питань порядку денного.

Повернутись Створено: 15 травня 2024 року, 14:29

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація