22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики Роздрукувати

Під головуванням Олени Мілієнко 10 червня відбулося засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики.

Першим питанням депутати розглянули проєкт рішення «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території області». Заступник начальника організаційно-аналітичного відділу управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП у Вінницькій області Артем Войнаровський відповів на запитання членів комісії.
Інформацію депутати взяли до відома і погодили проєкт рішення, який буде винесений на сесію обласної Ради.

Депутати взяли до відома звіти за І квартал 2021 року про виконання заходів двох обласних програм: оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки та Програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2019-2021 роки.

Також на комісії депутати погодили клопотання щодо нагородження Грамотами Верховної Ради України: колектив Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок», а також директора Погребищенського медичного фахового коледжу Олександра Гаврилюка.

Крім цього, на профільній комісії були розглянуті звернення представників громадських організацій «чорнобильців».

Загалом на засіданні постійної комісії депутати розглянули 12 питань.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 10 червня 2021 року, 14:15 Переглядів: 352

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація