Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування Роздрукувати

19 вересня Владислав Скальський провів засідання постійної комісії з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування.

Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко, представники департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної військової адміністрації.

Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про виконання за І півріччя 2022 року програм:

– Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2022 рік;

– Програми розвитку туризму Вінницької області на 2021-2027 роки;

– Програми розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва Вінницької області на 2021-2027 роки.

– За інформацією, яку ми отримали, з урахуванням воєнного стану фактично всі видатки на фінансування програм були скасовані. Кошти, закладені у програмах, будуть використовуватися після нашої перемоги, – коментує Владислав Скальський. – Воєнний стан в країні кардинально вплинув не лише на виконання програм та заходів, він вплинув на все наше життя.   

Члени постійної комісії погодили проєкт рішення «Про внесення змін до рішення 1 сесії обласної Ради  8 скликання від 20 листопада 2020 року № 4 «Про структуру і штатну чисельність обласної Ради та її виконавчого апарату» (зі змінами)» та рекомендували внести його на розгляд сесії обласної Ради.

Депутати розглянули проєкт рішення «Про затвердження Правил надання комунальною організацією «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» пільгових довгострокових кредитів позичальникам». Вони підтримали запропонований проєкт рішення з відповідними змінами й доповненнями та запропонували внести його на розгляду депутатів обласної Ради.

Загалом депутати на комісії розглянули 6 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 19 вересня 2022 року, 14:56

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація