Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання постійної комісії з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування Роздрукувати

29 березня Владислав Скальський провів засідання постійної комісії з питань стратегічного розвитку, інвестицій та місцевого самоврядування. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач, заступник начальника обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTО) Андрій Кавунець.                               

Депутати заслухали інформації про виконання програм за 2023 рік:

– Регіональної комплексної програми інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2022-2024 роки;

– Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області;

– Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки;

– Програми розвитку міжнародного та транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки;

– Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2021-2027 роки.

Члени постійної комісії ухвалили проєкт рішення «Про затвердження моніторингових звітів щодо реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та виконання Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації за 2023 рік» і рекомендували голові обласної Ради Вячеславу Соколовому внести його на розгляд сесії.

Депутати заслухали інформацію начальника управління дорожнього господарства обласної військової адміністрації Артема Войтовича про періодичне відстеження регуляторного акта. Згідно з цим, депутати ухвалили внесення змін до плану роботи обласної Ради на 2024 рік в частині затвердження Місцевих правил плавання для малих, спортивних суден і водних мотоциклів та використання засобів для розваг у Вінницькій області.

Представники обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Агенції регіонального розвитку Вінницької області прозвітували про роботу за 2023 рік і озвучили плани діяльності на 2024 рік.

На засіданні постійної комісії депутати ухвалили рішення з 14 питань.

Повернутись Створено: 29 березня 2024 року, 13:10

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація