Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вячеслав Соколовий провів розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

    21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов і їхні заступники, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільс ....

  • Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий - в ефірі телеканалу ВІТА

    Рік повномасштабної війни в Україні, сповнений важливих дат, багато з яких нагадують про трагедії та переломні події. Кожен може назвати моменти, які за цей час запам’яталися найбільше. Про важливі події для нашого регіону та про те, як боролася Вінницька область у найважчий для України рік, – в інтерв’ю голови обласної Ради Вяче ....

  • Обласна Рада оголошує конкурс для закладів освіти на отримання грантів

    Вінницька обласна Рада оголошує конкурс на отримання грантів для закладів вищої освіти, фахової передвищої світи, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти (у т.ч закладів міської та сільської місцевості) за темою: «Розробка та застосування інформаційних та інноваційних технологій в упр ....

Відбулося засідання Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Роздрукувати

26 січня голова обласної Ради – голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування (ВОАОМС) Вячеслав Соколовий провів засідання Правління Асоціації.

У засіданні взяли участь представники територіальних громад – члени Асоціації, керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк, завідувачка Центру організаційно-правової роботи, розвитку інвестиційної спроможності та використання внутрішніх ресурсів Світлана Буяльська, завідувачка Центру комунікацій, зовнішніх зв`язків та залучення грантових ресурсів Вікторія Захарчук і заступниця керівника Секретаріату Асоціації – головний бухгалтер Ірина Ваколюк.  

Члени Правління ознайомилися з презентацією роботи двох Центрів Секретаріату Асоціації та затвердили звіт про результати роботи ВОАОМС за 2022 рік.  На засіданні також були погоджені зміни до бюджету Асоціації на 2022 рік.

У ході засідання члени Правління ухвалили план роботи Секретаріату ВОАОМС на 2023 рік і на І квартал поточного року. Крім того, розглянули проєкт бюджету Асоціації на 2023 рік, який буде передано для затвердження загальними зборами.

Учасники засідання також вирішили прийняти до членів Асоціації Мурафську сільську раду та затвердили нову структуру й штатний розпис Секретаріату ВОАОМС.  

Загальні збори Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування відбудуться 1 лютого 2023 року.  

Загалом на засіданні Правління Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули 11 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 26 січня 2023 року, 14:38

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація