Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Відбулося засідання робочої групи щодо передачі КП «Вінницяоблводоканал» до комунальної власності Вінницької міської ради Роздрукувати

П’ятого червня заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач та начальник управління з питань майнових та орендних відносин, будівництва, інфраструктури, ЖКГ виконавчого апарату обласної Ради Василь Броварник взяли участь у засіданні робочої групи з питань передачі КП «Вінницяоблводоканал» до комунальної власності Вінницької міської ради.

Заступник начальника ОВА Сергій Здітовецький ознайомив присутніх із наказом начальника обласної військової адміністрації про створення робочої групи. Закцентував увагу на тому, що до її складу додатково включено заступника голови обласної Ради Анатолія Ткача та начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Сергія Кушніра.

Директор КП «Вінницяоблводоканал» Дмитро Кістіон розповів про поточний стан справ у діяльності підприємства та озвучив основні фінансові показники його роботи.

Директор департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОВА Ігор Цехановський зазначив, що департамент відслідковував фінансово-економічну діяльність підприємства. Фактично, нині споживачами водоканалу є жителі міста Вінниці. Тому передача підприємства – правильне рішення. Він додав, що серед головних причин передачі обʼєкта – відсутність коштів в обласному бюджеті на утримання підприємства та продовження процесів децентралізації, які передбачають, що таке підприємство має бути передане територіальній громаді.

– Вінницяоблводоканал – обʼєкт критичної інфраструктури. Ми маємо бути впевнені, що послуги будуть і надалі надаватися вчасно і в повному обсязі. Необхідно, щоб процес передачі підприємства відповідав чинному законодавству, – прокоментував заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач. – Рішення про передачу підприємства буде приймати депутатський корпус на сесії Вінницької обласної Ради. Тож всі питання мають бути узгоджені.

Члени робочої групи обговорили виконання наказу начальника ОВА щодо узгодження позицій з передачі підприємства «Вінницяоблводоканал». Вони проголосували за надання протокольних доручень згідно з прийнятими рішеннями.

Довідково.

14 грудня 2023 року начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов звернувся до Вінницької міської ради щодо прийняття до комунальної власності громади обласного комунального підприємства «Вінницяоблводоканал». 26 січня 2024 року Вінницька міська рада на 41 сесії ухвалила рішення про надання згоди на безоплатне прийняття об’єкту в комунальну власність. Вінницька міська рада пропонує провести обласною військовою адміністрацією та обласною Радою спільно з КП фінансовий аудит із залученням компетентних фінансових організацій, уповноважених на проведення відповідних заходів із дотриманням вимог чинного законодавства у цій сфері; погашення усіх видів заборгованості КП, наявних станом на момент прийняття до комунальної власності Вінницької міської громади; складення КП розподільчого балансу між підприємством та його відокремленими підрозділами; створення робочої групи для належної підготовки передачі підприємства.

23 лютого цього року наказом начальника обласної військової адміністрації була створена робоча група з питань передачі комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ міст Вінницької області до комунальної власності Вінницької міської територіальної громади.

Повернутись Створено: 5 червня 2024 року, 12:51

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація