2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбулося засідання робочої групи Роздрукувати

13 серпня в приміщенні обласної Ради відбулося чергове засідання робочої групи з  питань виконання робіт з реконструкції будинку, який розташований за адресою: м.Вінниця, вул.Соборна 48/вул. Козицького 34 та  є об’єктом права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.  Засідання провів  перший заступник голови обласної Ради – голова комісії Ігор Кревський.

      У засіданні  взяли участь члени робочої групи та запрошені:

Козловський І.О.,генеральний директор ТОВ «Мур»,
Колісніченко І.О., представник ДП «Судового будівельно – експертного  центру»,           
Кравчук О.Ю, керівник апарату Вінницького апеляційного адміністративного  суду,
Савчук С.В., виконувач обов’язків начальника Інспекції державного архітектурно - будівельного контролю у Вінницькій області.

        Комісія вирішила  провести обстеження об’єкта з виїздом  на місце  15 серпня 2014 року. 

       До роботи комісії будуть залучені компетентні спеціалісти.

Повернутись Створено: 13 серпня 2014 року, 17:11 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація