Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбувся черговий тур переговорів щодо авіарейсу «Вінниця-Варшава» Роздрукувати

11-12 листопада до Вінниці прибула делегація Мазовецького воєводства, з метою продовження переговорів щодо відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава». У складі делегації – заступник директора Канцелярії Маршалка воєводства Рафал Земба, заступник Голови правління ТОВ «Мазовецький аеропорт Варшава-Модлін» Марчін Даніл, головний спеціаліст у справах повітряних перевезень Маршалкової управи Пьотр Ленарчик, скарбник Мазовецького воєводства Марек Мєштальський. На Вінниччині земляків зустрічав та супроводжував Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Криштоф Свідерек.

У перший день візиту польські фахівці працювали в аеропорту «Вінниця», де здійснили переговори із директором летовища Ярославом Мазурцем та комерційним директором авіакомпанії YanAir Олексієм Тарасовим. Саме YanAir здійснюватиме перельоти до столиці Польщі, як наразі забезпечує регулярне авіасполучення з Москвою.

Як повідомив Я.Мазурець, після обговорення усіх робочих питань, сторони домовилися, що протягом тижня Вінниця і Варшава обміняються детальними умовами щодо виконання рейсу. Після чого обговорюватимуть дату відкриття авіасполучення. 

12 листопада делегація з Польщі зустрілася з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Як зазначив Рафал Земба, керівництво Мазовецького воєводства дуже зацікавлене в тому, щоб рейс «Вінниця-Варшава» стартував вже цього року.

– Ми беремо на себе зобов’язання зробити якнайширшу промоцію цьому рейсу, щоб забезпечити потік пасажирів до Вінниці, – сказав представник Канцелярії Маршалка.

Його колега Марек Мєштальський додав, що цей авіарейс зближуватиме не тільки Мазовію та Вінниччину, а й Польщу та Україну загалом. Що, на думку поляка, є особливо важливим для нашої країни з огляду на її євроінтеграційні процеси.

– У нас є спільна мета, у питанні авіасполучення ми говоримо однією мовою, а тому приречені на успіх, – підкреслив скарбник воєводства.

Сергій Татусяк повідомив, що наразі вінницька сторона має усі технічні можливості виконувати рейс «Вінниця-Варшава».

– Ми маємо в партнерах перевізника – компанію YanAir, котра сьогодні здійснює регулярні рейси до Москви тричі на тиждень. Ми також маємо направлення на маршрут до Варшави від Міністерства інфраструктури України. Крім того, Україна виконала всі вимоги Євросоюзу в рамках програми «Відкрите небо». Тому є всі передумови даному авіарейсу бути, – прокоментував С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 12:06 Переглядів: 1215

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація