Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбувся черговий тур переговорів щодо авіарейсу «Вінниця-Варшава» Роздрукувати

11-12 листопада до Вінниці прибула делегація Мазовецького воєводства, з метою продовження переговорів щодо відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава». У складі делегації – заступник директора Канцелярії Маршалка воєводства Рафал Земба, заступник Голови правління ТОВ «Мазовецький аеропорт Варшава-Модлін» Марчін Даніл, головний спеціаліст у справах повітряних перевезень Маршалкової управи Пьотр Ленарчик, скарбник Мазовецького воєводства Марек Мєштальський. На Вінниччині земляків зустрічав та супроводжував Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Криштоф Свідерек.

У перший день візиту польські фахівці працювали в аеропорту «Вінниця», де здійснили переговори із директором летовища Ярославом Мазурцем та комерційним директором авіакомпанії YanAir Олексієм Тарасовим. Саме YanAir здійснюватиме перельоти до столиці Польщі, як наразі забезпечує регулярне авіасполучення з Москвою.

Як повідомив Я.Мазурець, після обговорення усіх робочих питань, сторони домовилися, що протягом тижня Вінниця і Варшава обміняються детальними умовами щодо виконання рейсу. Після чого обговорюватимуть дату відкриття авіасполучення. 

12 листопада делегація з Польщі зустрілася з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Як зазначив Рафал Земба, керівництво Мазовецького воєводства дуже зацікавлене в тому, щоб рейс «Вінниця-Варшава» стартував вже цього року.

– Ми беремо на себе зобов’язання зробити якнайширшу промоцію цьому рейсу, щоб забезпечити потік пасажирів до Вінниці, – сказав представник Канцелярії Маршалка.

Його колега Марек Мєштальський додав, що цей авіарейс зближуватиме не тільки Мазовію та Вінниччину, а й Польщу та Україну загалом. Що, на думку поляка, є особливо важливим для нашої країни з огляду на її євроінтеграційні процеси.

– У нас є спільна мета, у питанні авіасполучення ми говоримо однією мовою, а тому приречені на успіх, – підкреслив скарбник воєводства.

Сергій Татусяк повідомив, що наразі вінницька сторона має усі технічні можливості виконувати рейс «Вінниця-Варшава».

– Ми маємо в партнерах перевізника – компанію YanAir, котра сьогодні здійснює регулярні рейси до Москви тричі на тиждень. Ми також маємо направлення на маршрут до Варшави від Міністерства інфраструктури України. Крім того, Україна виконала всі вимоги Євросоюзу в рамках програми «Відкрите небо». Тому є всі передумови даному авіарейсу бути, – прокоментував С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 12:06 Переглядів: 1251

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація