9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся черговий тур переговорів щодо авіарейсу «Вінниця-Варшава» Роздрукувати

11-12 листопада до Вінниці прибула делегація Мазовецького воєводства, з метою продовження переговорів щодо відкриття авіарейсу «Вінниця-Варшава». У складі делегації – заступник директора Канцелярії Маршалка воєводства Рафал Земба, заступник Голови правління ТОВ «Мазовецький аеропорт Варшава-Модлін» Марчін Даніл, головний спеціаліст у справах повітряних перевезень Маршалкової управи Пьотр Ленарчик, скарбник Мазовецького воєводства Марек Мєштальський. На Вінниччині земляків зустрічав та супроводжував Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Криштоф Свідерек.

У перший день візиту польські фахівці працювали в аеропорту «Вінниця», де здійснили переговори із директором летовища Ярославом Мазурцем та комерційним директором авіакомпанії YanAir Олексієм Тарасовим. Саме YanAir здійснюватиме перельоти до столиці Польщі, як наразі забезпечує регулярне авіасполучення з Москвою.

Як повідомив Я.Мазурець, після обговорення усіх робочих питань, сторони домовилися, що протягом тижня Вінниця і Варшава обміняються детальними умовами щодо виконання рейсу. Після чого обговорюватимуть дату відкриття авіасполучення. 

12 листопада делегація з Польщі зустрілася з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Як зазначив Рафал Земба, керівництво Мазовецького воєводства дуже зацікавлене в тому, щоб рейс «Вінниця-Варшава» стартував вже цього року.

– Ми беремо на себе зобов’язання зробити якнайширшу промоцію цьому рейсу, щоб забезпечити потік пасажирів до Вінниці, – сказав представник Канцелярії Маршалка.

Його колега Марек Мєштальський додав, що цей авіарейс зближуватиме не тільки Мазовію та Вінниччину, а й Польщу та Україну загалом. Що, на думку поляка, є особливо важливим для нашої країни з огляду на її євроінтеграційні процеси.

– У нас є спільна мета, у питанні авіасполучення ми говоримо однією мовою, а тому приречені на успіх, – підкреслив скарбник воєводства.

Сергій Татусяк повідомив, що наразі вінницька сторона має усі технічні можливості виконувати рейс «Вінниця-Варшава».

– Ми маємо в партнерах перевізника – компанію YanAir, котра сьогодні здійснює регулярні рейси до Москви тричі на тиждень. Ми також маємо направлення на маршрут до Варшави від Міністерства інфраструктури України. Крім того, Україна виконала всі вимоги Євросоюзу в рамках програми «Відкрите небо». Тому є всі передумови даному авіарейсу бути, – прокоментував С.Татусяк.

 

 

Повернутись Створено: 12 листопада 2013 року, 12:06 Переглядів: 1448

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація