Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відбувся другий етап проекту “Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону “Дністер” Роздрукувати

В рамках проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер» в період з 7 по 13 грудня делегація Єврорегіону «Дністер» у складі 25 осіб відвідала Свєнтокшиське воєводство, Республіки Польща.

До складу делегації, яку очолював голова Єврорегіону «Дністер», депутат обласної Ради Сергій Татусяк, увійшли представники малого і середнього бізнесу, органів влади, навчальних закладів, неурядових організацій та торгово-промислової палати. Це представники районів Республіки Молдова, які входять до складу Єврорегіону «Дністер», Вінницької області (Україна), а також Каменського і Рибницького районів Придністров’я. Нагадуємо, що проект реалізується за сприяння Програми «Підтримка заходів по зміцненню довіри», яка фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН).

В рамках 7-денного навчального візиту делегація ознайомилась із роботою Департаментів міжнародних відносин, освіти, культури, спорту і туризму, регіональної політики і інновацій Маршалківського управління Свєнтокшиського воєводства. Учасникам було представлено основні стратегічні документи Маршалківського управління і проекти, реалізовані із фондів Європейського Союзу. Також пройшло ознайомлення із стратегією розвитку гміни інноваційними методами і технологіями розвитку, а також існуючими інфраструктурними проектами, наприклад, створення і функціонування різноманітних бізнес-кластерів.

- Бізнес повинен співпрацювати із науковими інституціями тому, що вони мають високих професіоналів, які потім будуть реалізовувати цю стратегію. Воєводство хоче створити модель стратегії з розвитку різних спеціальностей, - зазначила Ева Капель-Шніовска, заступник директора Департаменту промоції, освіти, культури, спорту і туризму.

Більш детально про стратегію розвитку міста Кельце розповів директор Департаменту проектів і структурних фондів мерії Мячеслав Пастушко, який презентував делегації можливості пошуку і використання фондів Європейського Союзу через місто Кельце, а також акцентував увагу присутніх на співпраці міста Вінниці і міста Кельце. Крім стратегічного планування місцева влада Свєнтокшиського воєводства надає також практичну допомогу представникам бізнесу, виступаючи співзасновником різного роду структур. Надзвичайно динамічно пройшла зустріч у Технопарку м. Кельце, який займається підтримкою інноваційного підприємництва. Учасники навчальної поїздки ознайомились із інфраструктурою Технопарку, історією, його фінансовою підтримкою з боку ЄС, а також діяльністю спрямованою на розвиток міста.

Під час відвідин міста Страховіце відбулась зустріч з представниками Спеціальної економічної зони „Starachowice” S.A., Стараховіцкого інкубатора підприємств, агентства регіонального розвитку в Страховіцах, Регіональної  торгово-промислової палати. Під час зустрічей в муніципалітеті гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства із заступником вуйта Марчіном Джівєцкі, представниками Фонду розвитку демократії, місцевих управлінь, бізнесу та громадських організацій, обговорювалися плани співпраці у 2015 році і можливості реалізації спільних проектів в 2015 і 2016 роках.

Повернутись Створено: 18 грудня 2014 року, 18:01 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація