24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбувся другий етап проекту “Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону “Дністер” Роздрукувати

В рамках проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер» в період з 7 по 13 грудня делегація Єврорегіону «Дністер» у складі 25 осіб відвідала Свєнтокшиське воєводство, Республіки Польща.

До складу делегації, яку очолював голова Єврорегіону «Дністер», депутат обласної Ради Сергій Татусяк, увійшли представники малого і середнього бізнесу, органів влади, навчальних закладів, неурядових організацій та торгово-промислової палати. Це представники районів Республіки Молдова, які входять до складу Єврорегіону «Дністер», Вінницької області (Україна), а також Каменського і Рибницького районів Придністров’я. Нагадуємо, що проект реалізується за сприяння Програми «Підтримка заходів по зміцненню довіри», яка фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН).

В рамках 7-денного навчального візиту делегація ознайомилась із роботою Департаментів міжнародних відносин, освіти, культури, спорту і туризму, регіональної політики і інновацій Маршалківського управління Свєнтокшиського воєводства. Учасникам було представлено основні стратегічні документи Маршалківського управління і проекти, реалізовані із фондів Європейського Союзу. Також пройшло ознайомлення із стратегією розвитку гміни інноваційними методами і технологіями розвитку, а також існуючими інфраструктурними проектами, наприклад, створення і функціонування різноманітних бізнес-кластерів.

- Бізнес повинен співпрацювати із науковими інституціями тому, що вони мають високих професіоналів, які потім будуть реалізовувати цю стратегію. Воєводство хоче створити модель стратегії з розвитку різних спеціальностей, - зазначила Ева Капель-Шніовска, заступник директора Департаменту промоції, освіти, культури, спорту і туризму.

Більш детально про стратегію розвитку міста Кельце розповів директор Департаменту проектів і структурних фондів мерії Мячеслав Пастушко, який презентував делегації можливості пошуку і використання фондів Європейського Союзу через місто Кельце, а також акцентував увагу присутніх на співпраці міста Вінниці і міста Кельце. Крім стратегічного планування місцева влада Свєнтокшиського воєводства надає також практичну допомогу представникам бізнесу, виступаючи співзасновником різного роду структур. Надзвичайно динамічно пройшла зустріч у Технопарку м. Кельце, який займається підтримкою інноваційного підприємництва. Учасники навчальної поїздки ознайомились із інфраструктурою Технопарку, історією, його фінансовою підтримкою з боку ЄС, а також діяльністю спрямованою на розвиток міста.

Під час відвідин міста Страховіце відбулась зустріч з представниками Спеціальної економічної зони „Starachowice” S.A., Стараховіцкого інкубатора підприємств, агентства регіонального розвитку в Страховіцах, Регіональної  торгово-промислової палати. Під час зустрічей в муніципалітеті гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства із заступником вуйта Марчіном Джівєцкі, представниками Фонду розвитку демократії, місцевих управлінь, бізнесу та громадських організацій, обговорювалися плани співпраці у 2015 році і можливості реалізації спільних проектів в 2015 і 2016 роках.

Повернутись Створено: 18 грудня 2014 року, 18:01 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація