Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбувся другий етап проекту “Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону “Дністер” Роздрукувати

В рамках проекту «Розвиток економічного потенціалу Єврорегіону «Дністер» в період з 7 по 13 грудня делегація Єврорегіону «Дністер» у складі 25 осіб відвідала Свєнтокшиське воєводство, Республіки Польща.

До складу делегації, яку очолював голова Єврорегіону «Дністер», депутат обласної Ради Сергій Татусяк, увійшли представники малого і середнього бізнесу, органів влади, навчальних закладів, неурядових організацій та торгово-промислової палати. Це представники районів Республіки Молдова, які входять до складу Єврорегіону «Дністер», Вінницької області (Україна), а також Каменського і Рибницького районів Придністров’я. Нагадуємо, що проект реалізується за сприяння Програми «Підтримка заходів по зміцненню довіри», яка фінансується Європейським Союзом, співфінансується і впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН).

В рамках 7-денного навчального візиту делегація ознайомилась із роботою Департаментів міжнародних відносин, освіти, культури, спорту і туризму, регіональної політики і інновацій Маршалківського управління Свєнтокшиського воєводства. Учасникам було представлено основні стратегічні документи Маршалківського управління і проекти, реалізовані із фондів Європейського Союзу. Також пройшло ознайомлення із стратегією розвитку гміни інноваційними методами і технологіями розвитку, а також існуючими інфраструктурними проектами, наприклад, створення і функціонування різноманітних бізнес-кластерів.

- Бізнес повинен співпрацювати із науковими інституціями тому, що вони мають високих професіоналів, які потім будуть реалізовувати цю стратегію. Воєводство хоче створити модель стратегії з розвитку різних спеціальностей, - зазначила Ева Капель-Шніовска, заступник директора Департаменту промоції, освіти, культури, спорту і туризму.

Більш детально про стратегію розвитку міста Кельце розповів директор Департаменту проектів і структурних фондів мерії Мячеслав Пастушко, який презентував делегації можливості пошуку і використання фондів Європейського Союзу через місто Кельце, а також акцентував увагу присутніх на співпраці міста Вінниці і міста Кельце. Крім стратегічного планування місцева влада Свєнтокшиського воєводства надає також практичну допомогу представникам бізнесу, виступаючи співзасновником різного роду структур. Надзвичайно динамічно пройшла зустріч у Технопарку м. Кельце, який займається підтримкою інноваційного підприємництва. Учасники навчальної поїздки ознайомились із інфраструктурою Технопарку, історією, його фінансовою підтримкою з боку ЄС, а також діяльністю спрямованою на розвиток міста.

Під час відвідин міста Страховіце відбулась зустріч з представниками Спеціальної економічної зони „Starachowice” S.A., Стараховіцкого інкубатора підприємств, агентства регіонального розвитку в Страховіцах, Регіональної  торгово-промислової палати. Під час зустрічей в муніципалітеті гміни Моравіца Свєнтокшиського воєводства із заступником вуйта Марчіном Джівєцкі, представниками Фонду розвитку демократії, місцевих управлінь, бізнесу та громадських організацій, обговорювалися плани співпраці у 2015 році і можливості реалізації спільних проектів в 2015 і 2016 роках.

Повернутись Створено: 18 грудня 2014 року, 18:01 Переглядів: 775

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація