Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбувся другий етап реалізації проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» Роздрукувати

22 лютого в м. Житомирі відбулись засідання круглого столу та тренінгу в рамках проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави». Під час цих заходів представники обласної влади та Агенції регіонального розвитку Вінницької області обговорили головні засади діяльності Агенцій регіонального розвитку в контексті сильної соціально-правової держави, а також поточний стан регіональної політики і стратегічного планування в громадах Житомирської області. 

З метою кращого засвоєння набутих навичок, запрошені експерти провели для учасників презентації щодо доступних інструментів регіонального розвитку, таких як Державний фонд регіонального розвитку, міжнародні та місцеві конкурси і стратегії розвитку громад. Окремо розглянули польський досвід розбудови громад. Основний акцент тренінгу був зроблений на заповненні проектних заявок як інструменту розвитку громади.

Перший етап проекту відбувся на початку лютого в м. Вінниці, де запрошенні експерти обговорювали перспективи та можливості розвитку Вінницької області, а досвідчені тренери запропонували учасникам розглянути стратегічне планування і проектну діяльність в якості основних засобів розвитку.

Головною метою проекту є підвищення рівня поінформованості громадськості щодо діяльності Агенцій регіонального розвитку та можливостей використання інших інструментів регіонального розвитку для функціонування соціально-правової держави.

Проект реалізовується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області спільно з Житомирською обласною державною адміністрацією в партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. 

Повернутись Створено: 23 лютого 2017 року, 12:39 Переглядів: 482

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація