Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся другий етап реалізації проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» Роздрукувати

22 лютого в м. Житомирі відбулись засідання круглого столу та тренінгу в рамках проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави». Під час цих заходів представники обласної влади та Агенції регіонального розвитку Вінницької області обговорили головні засади діяльності Агенцій регіонального розвитку в контексті сильної соціально-правової держави, а також поточний стан регіональної політики і стратегічного планування в громадах Житомирської області. 

З метою кращого засвоєння набутих навичок, запрошені експерти провели для учасників презентації щодо доступних інструментів регіонального розвитку, таких як Державний фонд регіонального розвитку, міжнародні та місцеві конкурси і стратегії розвитку громад. Окремо розглянули польський досвід розбудови громад. Основний акцент тренінгу був зроблений на заповненні проектних заявок як інструменту розвитку громади.

Перший етап проекту відбувся на початку лютого в м. Вінниці, де запрошенні експерти обговорювали перспективи та можливості розвитку Вінницької області, а досвідчені тренери запропонували учасникам розглянути стратегічне планування і проектну діяльність в якості основних засобів розвитку.

Головною метою проекту є підвищення рівня поінформованості громадськості щодо діяльності Агенцій регіонального розвитку та можливостей використання інших інструментів регіонального розвитку для функціонування соціально-правової держави.

Проект реалізовується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області спільно з Житомирською обласною державною адміністрацією в партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. 

Повернутись Створено: 23 лютого 2017 року, 12:39 Переглядів: 634

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація