13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбувся літературно-мистецький вечір «Дай, Україно, гордого шляху» Роздрукувати

Сьогодні, 12 січня, у читальній залі Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А.Тімірязєва відбувся літературно-мистецький вечір «Дай, Україно, гордого шляху», присвячений 79-й річниці від дня народження Василя Семеновича Стуса, який пройшов в рамках чергових Стусівських читань.

Понад чверть століття Стусівські читання традиційно проходять у січневі дні на Вінниччині. Започатковані з ініціативи членів товариства «Просвіта» та колективу ВОУНБ ім. К.А.Тімірязєва, вони з року в рік об’єднують навколо себе цвіт інтелігенції, всіх, кому не байдужі українська культура та національна ідея: політиків, письменників, науковців, бібліотекарів, митців, освітян.

Василь Семенович Стус – український поет, літературознавець, правозахисник, Герой України. Людина рідкісної моральної стійкості, голос сумління у світі розхитаних і розмитих понять честі, правди порядності.

Відтак, в літературно-мистецькому вечорі взяв участь заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради, депутат обласної Ради Сергій Лановик, начальник відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв облдержадміністрації Ольга Зелінська, викладачі Донецького національного університету ім.В. Стуса, а також запрошені.

 - Саме завдяки людям, які вивчали і продовжують вивчати творчість Василя Стуса, завдяки їхній наполегливості та ентузіазму, ми маємо всі ті надбання, які збережені, - звернувся до присутніх Сергій Лановик. – Адже всі ми пам’ятаємо, що творчість Стуса була практично знищена в той період, коли він був ув’язнений. Дякуючи його однодумцям, творчість українського поета збережена, хоч, на жаль, не вся, але найголовніше те, що він продовжує жити. Постать Василя Стуса є прикладом мужності, стійкості людини, яка є Героєм України.

В ході проведення творчого вечора також було презентовано науковий альманах «Стусознавчі зошити». Про книжку розповів український письменник, критик, літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії та історії української і світової літератури Донецького національного університету ім. Василя Стуса, упорядник наукового альманаху «Стусознавчі зошити» Олег Соловій.

Із творчістю поета присутніх знайомила творча молодь Вінницького технічного коледжу. Звучали музичні твори у виконанні студентів Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича та вокального тріо «З роси й води» Вінницького районного будинку культури. Також було презентовано виставку-портрет «Той, хто не гнув голову».

 

Повернутись Створено: 12 січня 2017 року, 18:08 Переглядів: 746

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація