Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність Роздрукувати

Сьогодні, 29 серпня, відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року українці вперше відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.   

Саме 29 серпня у 2014 році в «Іловайському котлі» держава втратила найбільше бійців за весь час війни на Донбасі.

Так, на Європейській площі відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів до Меморіалу Слави й пам’ятного знаку Небесній сотні і загиблим героям АТО/ООС. 

Участь в покладанні квітів взяли батьки загиблих воїнів АТО/ООС, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Вшанувати пам'ять полеглих воїнів також прийшли учасники антитерористичної операції та ООС,  депутати обласної Ради, представники трудових колективів, громадських організацій, правоохоронних органів, військовослужбовці, духовенство області, жителі та гості міста.

Хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність України.

Серед полеглих солдатів і офіцерів неоголошеного російсько-українського конфлікту 234 наших земляки, імена яких занесені до книги вічності. За  виявлені мужність та патріотизм 9 вінничан удостоєні найвищого звання – Герой України. Четверо – отримали це звання посмертно.

Повернутись Створено: 29 серпня 2019 року, 12:29 Переглядів: 711

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація