Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся мітинг – реквієм з нагоди 27-ї річниці з дня виведення військ з Республіки Афганістан Роздрукувати

15 лютого голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у мітингу-реквіємі з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Захід пройшов у Центральному парку культури і відпочинку, біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані.

 Вшанувати пам’ять загиблих та віддати шану учасникам бойових дій прийшли представники міської та обласної влади, ветерани та члени Вінницької обласної спілки ветеранів війни в Афганістані, рідні та близькі загиблих воїнів-афганців, громадськість.

 Учасники мітингу-реквієму хвилиною мовчання пом’янули воїнів, які загинули на чужих землях, виконуючи свій громадянський обов’язок. Військові салютували пострілами. Присутні також поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

Довідково. Сьогодні на Вінниччині проживає 3600 учасників бойових дій в Афганістані. В області діє мережа громадських організацій, що стоять на сторожі інтересів воїнів-інтернаціоналістів, дбає про належне вшанування пам’яті полеглих, підтримують родини тих, чиї життя відібрала Афганська війна.

Повернутись Створено: 15 лютого 2016 року, 16:14 Переглядів: 1629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація