Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбувся перший етап проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави» Роздрукувати

8 лютого у Вінниці відбувся перший етап проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави».

В рамках цього проекту відбулись заходи, метою яких було підвищення рівня обізнаності громад щодо використання інструментів регіонального розвитку. 

Так, в ході круглого столу учасники мали змогу ознайомитися з діяльністю Агенції регіонального розвитку Вінницької області, Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування та Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації. Крім того, було обговорено поточний стан регіональної політики та стратегічного планування в громадах області. 

З метою кращого засвоєння набутих навичок, запрошені експерти провели для учасників зі всієї області презентації та тренінги, під час яких було розглянуто інструменти регіонального розвитку, основні засади процесу стратегічного планування та заповнення проектних заявок.

Другий етап проекту відбудеться в м. Житомир 22 лютого 2017 року.

Проект реалізується Агенцією регіонального розвитку Вінницької області спільно з Житомирською обласною державною адміністрацією в партнерстві з Регіональним Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Зі слів координатора проекту Кулакової Юлії, програму заходів було розроблено таким чином, щоб максимально ефективно поєднати теоретичну частину з практичними вправами. Таке поєднання дозволяє найкраще засвоїти матеріал.

Повернутись Створено: 9 лютого 2017 року, 10:19 Переглядів: 604

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація