13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відбувся підсумковий звіт голови Чернівецької райдержадміністрації Роздрукувати

21 січня 2014 року  перед головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським  звітував очільник Чернівецького району  Валерій Яцко.

Голова райдержадміністрації доповів широкому загалу про виконання  доручення голови обласної державної адміністрації у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку територій – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Було відзначено, що робота з виконання намічених планів мала системний характер. Постійно здійснювався моніторинг виконаного, визначались слабкі сторони і намічались шляхи подолання проблем.

В ході доповіді коментували ситуацію та своє бачення проведеної роботи директори департаментів облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації установ та організацій району. Співдоповідачем виступив голова Борівської територіальної громади О.В. Чернов.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський відзначив  велику роботу проведену в районі для  забезпеченні комплексного та збалансованого розвитку територій.

- Всі хто доклав свої особисті зусилля, ініціативу, вклав кошти в цю роботу заслуговують щиру подяку і повагу  обласної влади і саме головне - наших територіальних громад, для яких ця робота виконувалась і буде виконуватись надалі, - зауважив Ігор Кревський.

Він також акцентував увагу присутніх на  проведенні у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізації  місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток.

В цілому ж, обласне керівництво позитивно оцінило динаміку розвитку району.

Повернутись Створено: 22 січня 2014 року, 12:28 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація