Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбувся підсумковий звіт голови Чернівецької райдержадміністрації Роздрукувати

21 січня 2014 року  перед головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським  звітував очільник Чернівецького району  Валерій Яцко.

Голова райдержадміністрації доповів широкому загалу про виконання  доручення голови обласної державної адміністрації у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку територій – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Було відзначено, що робота з виконання намічених планів мала системний характер. Постійно здійснювався моніторинг виконаного, визначались слабкі сторони і намічались шляхи подолання проблем.

В ході доповіді коментували ситуацію та своє бачення проведеної роботи директори департаментів облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації установ та організацій району. Співдоповідачем виступив голова Борівської територіальної громади О.В. Чернов.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський відзначив  велику роботу проведену в районі для  забезпеченні комплексного та збалансованого розвитку територій.

- Всі хто доклав свої особисті зусилля, ініціативу, вклав кошти в цю роботу заслуговують щиру подяку і повагу  обласної влади і саме головне - наших територіальних громад, для яких ця робота виконувалась і буде виконуватись надалі, - зауважив Ігор Кревський.

Він також акцентував увагу присутніх на  проведенні у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізації  місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток.

В цілому ж, обласне керівництво позитивно оцінило динаміку розвитку району.

Повернутись Створено: 22 січня 2014 року, 12:28 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація