Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся підсумковий звіт голови Чернівецької райдержадміністрації Роздрукувати

21 січня 2014 року  перед головою обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном, першим заступником голови обласної Ради Ігорем Кревським  звітував очільник Чернівецького району  Валерій Яцко.

Голова райдержадміністрації доповів широкому загалу про виконання  доручення голови обласної державної адміністрації у 10-ти напрямах соціально-економічного розвитку територій – охорона здоров’я, освіта, агропромисловий комплекс, будівництво, соціальна політика, податкова система, житлово-комунальне господарство, культура, питання укладання соціальних угод та облаштування центрів надання адміністративних послуг.

Було відзначено, що робота з виконання намічених планів мала системний характер. Постійно здійснювався моніторинг виконаного, визначались слабкі сторони і намічались шляхи подолання проблем.

В ході доповіді коментували ситуацію та своє бачення проведеної роботи директори департаментів облдержадміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації установ та організацій району. Співдоповідачем виступив голова Борівської територіальної громади О.В. Чернов.

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський відзначив  велику роботу проведену в районі для  забезпеченні комплексного та збалансованого розвитку територій.

- Всі хто доклав свої особисті зусилля, ініціативу, вклав кошти в цю роботу заслуговують щиру подяку і повагу  обласної влади і саме головне - наших територіальних громад, для яких ця робота виконувалась і буде виконуватись надалі, - зауважив Ігор Кревський.

Він також акцентував увагу присутніх на  проведенні у лютому-квітні у кожній громаді загальних зборів громадян, активізації  місцевих стратегій розвитку територій до 2020 року та залучення позабюджетних коштів на розвиток.

В цілому ж, обласне керівництво позитивно оцінило динаміку розвитку району.

Повернутись Створено: 22 січня 2014 року, 12:28 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація