Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відбувся семінар для голів сільських та селищних територіальних громад області Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяли участь у семінарі «Про 11-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», що проводився 29 травня для очільників сільських та селищних рад області.

Озвучуючи інформацію про підбиття підсумків визначення переможців зазначеного конкурсу, Ігор Кревський повідомив, що у 2014 році на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад було подано 277 проектів, серед яких рішенням Конкурсної ради до фінансування було відібрано 78 проектів.

– Попри те, що в зв’язку із суспільно-політичними подіями у нашій державі, прийняття нинішнього державного бюджету відбулось із запізненням, все ж обласною Радою та депутатським корпусом було прийняте рішення про збільшення фінансування конкурсу проектів розвитку територіальних громад. І якщо за минулі роки виділялося від одного до двох мільйонів гривен, то цьогоріч на потреби громад було виділено 3 млн. грн. І є надія, що всі ці кошти будуть профінансовані, – висловив сподівання перший заступник голови обласної Ради.

Він також відмітив найбільш активних учасників конкурсу. Зокрема, Калинівський район, який подав до участі 70 проектів, Ямпільський – 29, Томашпільський – 23, Крижопільський – 16, Вінницький і Жмеринський – по 12 проектів кожний.

Ігор Кревський закликав голів територіальних громад враховувати всі обставини, що склалися на сьогодні у державі та області, й докласти максимальних зусиль для прискорення реалізації виграних проектів.

Також в ході семінару були розглянуті та обговорені питання: про традиції та здобутки щорічних конкурсів проектів розвитку територіальних громад; про експертну оцінку проектів одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про розподіл коштів, передбачених на організацію одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад. 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 16:21 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація