30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся семінар для голів сільських та селищних територіальних громад області Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяли участь у семінарі «Про 11-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», що проводився 29 травня для очільників сільських та селищних рад області.

Озвучуючи інформацію про підбиття підсумків визначення переможців зазначеного конкурсу, Ігор Кревський повідомив, що у 2014 році на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад було подано 277 проектів, серед яких рішенням Конкурсної ради до фінансування було відібрано 78 проектів.

– Попри те, що в зв’язку із суспільно-політичними подіями у нашій державі, прийняття нинішнього державного бюджету відбулось із запізненням, все ж обласною Радою та депутатським корпусом було прийняте рішення про збільшення фінансування конкурсу проектів розвитку територіальних громад. І якщо за минулі роки виділялося від одного до двох мільйонів гривен, то цьогоріч на потреби громад було виділено 3 млн. грн. І є надія, що всі ці кошти будуть профінансовані, – висловив сподівання перший заступник голови обласної Ради.

Він також відмітив найбільш активних учасників конкурсу. Зокрема, Калинівський район, який подав до участі 70 проектів, Ямпільський – 29, Томашпільський – 23, Крижопільський – 16, Вінницький і Жмеринський – по 12 проектів кожний.

Ігор Кревський закликав голів територіальних громад враховувати всі обставини, що склалися на сьогодні у державі та області, й докласти максимальних зусиль для прискорення реалізації виграних проектів.

Також в ході семінару були розглянуті та обговорені питання: про традиції та здобутки щорічних конкурсів проектів розвитку територіальних громад; про експертну оцінку проектів одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про розподіл коштів, передбачених на організацію одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад. 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 16:21 Переглядів: 947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація