Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Відбувся семінар для голів сільських та селищних територіальних громад області Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяли участь у семінарі «Про 11-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», що проводився 29 травня для очільників сільських та селищних рад області.

Озвучуючи інформацію про підбиття підсумків визначення переможців зазначеного конкурсу, Ігор Кревський повідомив, що у 2014 році на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад було подано 277 проектів, серед яких рішенням Конкурсної ради до фінансування було відібрано 78 проектів.

– Попри те, що в зв’язку із суспільно-політичними подіями у нашій державі, прийняття нинішнього державного бюджету відбулось із запізненням, все ж обласною Радою та депутатським корпусом було прийняте рішення про збільшення фінансування конкурсу проектів розвитку територіальних громад. І якщо за минулі роки виділялося від одного до двох мільйонів гривен, то цьогоріч на потреби громад було виділено 3 млн. грн. І є надія, що всі ці кошти будуть профінансовані, – висловив сподівання перший заступник голови обласної Ради.

Він також відмітив найбільш активних учасників конкурсу. Зокрема, Калинівський район, який подав до участі 70 проектів, Ямпільський – 29, Томашпільський – 23, Крижопільський – 16, Вінницький і Жмеринський – по 12 проектів кожний.

Ігор Кревський закликав голів територіальних громад враховувати всі обставини, що склалися на сьогодні у державі та області, й докласти максимальних зусиль для прискорення реалізації виграних проектів.

Також в ході семінару були розглянуті та обговорені питання: про традиції та здобутки щорічних конкурсів проектів розвитку територіальних громад; про експертну оцінку проектів одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про розподіл коштів, передбачених на організацію одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад. 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 16:21 Переглядів: 998

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація