Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відбувся семінар для голів сільських та селищних територіальних громад області Роздрукувати

Перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор взяли участь у семінарі «Про 11-й обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», що проводився 29 травня для очільників сільських та селищних рад області.

Озвучуючи інформацію про підбиття підсумків визначення переможців зазначеного конкурсу, Ігор Кревський повідомив, що у 2014 році на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад було подано 277 проектів, серед яких рішенням Конкурсної ради до фінансування було відібрано 78 проектів.

– Попри те, що в зв’язку із суспільно-політичними подіями у нашій державі, прийняття нинішнього державного бюджету відбулось із запізненням, все ж обласною Радою та депутатським корпусом було прийняте рішення про збільшення фінансування конкурсу проектів розвитку територіальних громад. І якщо за минулі роки виділялося від одного до двох мільйонів гривен, то цьогоріч на потреби громад було виділено 3 млн. грн. І є надія, що всі ці кошти будуть профінансовані, – висловив сподівання перший заступник голови обласної Ради.

Він також відмітив найбільш активних учасників конкурсу. Зокрема, Калинівський район, який подав до участі 70 проектів, Ямпільський – 29, Томашпільський – 23, Крижопільський – 16, Вінницький і Жмеринський – по 12 проектів кожний.

Ігор Кревський закликав голів територіальних громад враховувати всі обставини, що склалися на сьогодні у державі та області, й докласти максимальних зусиль для прискорення реалізації виграних проектів.

Також в ході семінару були розглянуті та обговорені питання: про традиції та здобутки щорічних конкурсів проектів розвитку територіальних громад; про експертну оцінку проектів одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про розподіл коштів, передбачених на організацію одинадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад; про місячні та фінальні звіти учасників впровадження проектів розвитку територіальних громад. 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 16:21 Переглядів: 915

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація