Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся заключний концерт Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України” Роздрукувати

6 жовтня в приміщенні обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбувся заключний концерт Обласного благодійного марафону “Врятуймо кожного бійця – захисника України” (16 вересня – 6 жовтня), метою якого є збір коштів для допомоги пораненим і постраждалим українським військовослужбовцям у зоні АТО. Участь в урочистостях взяв голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко - ініціатор благодійного марафону.

Представники органів місцевого самоврядування області, керівники комунальних установ і закладів, посадовці обласної влади та небайдужі вінничани прийшли на концерт, щоб не словом, а ділом довести свою відданість українським воїнам і підтримати їх у скрутний час. Усі кошти, виручені від продажу квитків на концерт, будуть перераховані на рахунок Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста для поранених та постраждалих військовослужбовців в зоні АТО. Трансляція концерту також здійснювалася на площу Театральну, де кожен охочий міг побачити і почути урочисте дійство.

Захід розпочався з того, що присутніх у залі українських військовослужбовців, які лікуються у Вінниці в госпіталі Військово-медичного клінічного центру, вшанували квітами і почестями, а зі сцени і залу лунали слова шани та вдячності за здійснений подвиг в обороні української держави. Згодом усі виконали Державний Гімн України та вшанували загиблих українських воїнів і цивільних громадян, які загинули в зоні АТО на сході України.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу подякував військовослужбовцям за виконання національного обов’язку перед державою і народом, усім учасникам благодійного марафону:

- 16 вересня цього року за рішенням Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради стартував благодійний марафон “Врятуймо кожного бійця – захисника України”. Сьогодні в цьому приміщенні відбувається фінальна частина благодійного марафону, і ми маємо підбити підсумки його проведення. Марафон відбувся в багатьох селах, селищах і містах області, до благодійної акції долучилися тисячі громадян – мешканців Вінниччини. Станом на 16 годину 6 жовтня зібрано 761 тисячу 505 гривень і збір коштів продовжується. Окремі підприємці і колективи пожертвували значні суми. Але були важливими кожна гривня, кожна копійка, яку надали українські громадяни. Я хотів би низько вклонитися усім благодійникам. Хай ваше добро повернеться до вас сторицею, - сказав Сергій Свитко.

Очільник обласної Ради звертаючись до присутніх українських військовослужбовців також зазначив: “Особливо низький уклін нашим українським воїнам – захисникам України. Ви сьогодні захищаєте не тільки незалежність і цілісність України. У світі відбувається вселенська боротьба: світла і темряви, добра і зла, правди і неправди. Тому ви є воїнами світла, воїнами правди, воїнами добра. Вірю, що золотими літерами в історії України буде записана ця героїчна боротьба українського народу за незалежність, а ваші імена будуть в скрижалях історії. Переконаний, що в цій боротьбі обов’язково переможе український народ, бо з нами правда, і з нами Бог. Хотів би завершити свій виступ словами Великого Кобзаря: «І на оновленій землі. Врага не буде, супостата. А буде син і буде мати, і будуть люди на землі».

В рамках урочистостей також виступили: поранений український вояк, заступник командира роти, капітан Костянтин Цьома, начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Сергій Петрук, голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький, Жанна Дмитренко, яка зачитала авторський вірш, присвячений українським військовим. Після офіційної частини відбувся святковий концерт з програмою “Зійдімося Роде”, в рамках якої на сцені виступили такі колективи: академічний камерний оркестр “Арката”, академічний камерний хор “Вінниця”, народний ансамбль танцю “Барвінок”, академічний ансамбль пісні і танцю “Поділля” та багато інших.

Варто зазначити, що Координаційна Рада з питань місцевого самоврядування 6 жовтня цього року ухвалила рішення, у відповідності до якого зібрані під час проведення марафону кошти будуть скеровані на придбання медичного обладнання для Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону у м. Вінниці. Детальніше за посиланням: http://www.vinrada.gov.

 

Повернутись Створено: 7 жовтня 2014 року, 12:53 Переглядів: 1955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація