Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відбувся звітний концерт Вінницького ансамблю танцю «Грація» Роздрукувати

14 квітня у  приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М.Садовського пройшов  звітний концерт народного художнього колективу України, ансамблю спортивного бального танцю «Грація» Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної.

Від імені голови обласної Ради учасників та керівників ансамблю привітав голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор. Він побажав юним талантам гарних виступів і творчих успіхів і вручив 6 членам колективу Почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації з нагоди  19-ї річниці утворення колективу і присвоєння почесного звання «Народний художній колектив України».

Цієї відзнаки танцювальний колектив удостоєний за вагомий особистий внесок у розвиток естетичного виховання молоді та популяризацію національного мистецтва. Зусилля, талант, час і кошти, вкладені у вихованців, дають свої позитивні результати. Адже ансамбль є популярним не лише у Вінниці, а й далеко за її межами. Він відзначається високою виконавською майстерністю і музичною культурою, особливим стилем.

Повернутись Створено: 15 квітня 2014 року, 18:28 Переглядів: 1582

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація