Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Віддали шану загиблим військовослужбовцям Могилів-Подільського прикордонного загону Роздрукувати

26 липня у Могилів-Подільському проходить виїзне засідання колегії облдержадміністрації щодо підсумків  соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2018 року.

Перед початком роботи  учасники засідання, у якому беруть участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та заступник голови ОДА Ігор Івасюк, а також голови районних державних адміністрацій та районних рад, об’єднаних територіальних громад, відвідали меморіал пам’яті загиблим прикордонникам на території військового містечка Могилів-Подільського прикордонного загону.

Триметрова стела, на якій возвеличується рівносторонній козацький хрест виконаний в камені. По обидві сторони стели жовто-блакитні прикордонні знаки – символ непорушного державного кордону, за який віддали життя військовослужбовці Олег Гущак, Олександр Дзюбелюк, Віктор Соколовський, Володимир Блажко, Павло Дмитренко, Ігор Присяжнюк, та Герої України В‘ячеслав Семенов.

Ініціатива створення меморіалу загиблим воїнам прикордонникам належить Могилів-Подільським охоронцям кордону. Фінансову допомогу у встановленні пам’ятника надали ветерани прикордонної служби, місцеві меценати, учасники АТО та небайдужі мешканці міста. Меморіал виготовлений силами прикордонників Могилів-Подільського прикордонного загону та відкритий у листопаді 2016 року.

В рамках виїзного засідання учасники колегії облдержадміністрації оглянули  технічний парк, техніку та озброєння  Могилів-Подільського прикордонного загону. Під час огляду техніки та озброєння ознайомились з квадрокоптерами,  квадроциклами, автомобілями, та броньованою машиною, а також тепловізорами та георадаром.

Начальник Могилів-Подільського прикордонного загону, полковник Юрій Василик зазначив, що рішенням обласної Ради виділено кошти для придбання бойової розвідувально-дозорної машини БРДМ 2.

– Основне наше завдання – гарантувати безпеку громадянами, а військовим зберегти життя, – сказав Юрій Василик.

Також Юрій Борисович зазначив, що в прикордонній частині викопано 18 км прикордонного рову глибиною 2 метри.

– Це дозволяє ефективніше затримувати порушників кордону, – зауважив начальник прикордонного загону.           

Окрім цього оглянули санітарну частину прикордонного загону та Центр управління службою, який здійснює цілодобовий моніторинг на державному рубежі та забезпечує своєчасне реагування на зміни в оперативній обстановці на державному кордоні. Працює у відділі 17 військовослужбовців.

Санітарна частина була відкрита 8 травня 2018 року, розрахована на 15 ліжко-місць. Працює вісім медичних працівників, в тому числі чотири військових.  В санітарній частині військовослужбовці мають можливість проходити реабілітацію.

У «Кімнаті бойової слави» учасники виїзного засідання віддали шану прикордонникам. Зазначена кімната була відкрита у травні 2017 року, де представлено вісім експозицій, які розповідають про розвиток прикордонної варти в різні часи.

 

Повернутись Створено: 26 липня 2018 року, 12:40 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація