Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Віддали шану загиблим військовослужбовцям Могилів-Подільського прикордонного загону Роздрукувати

26 липня у Могилів-Подільському проходить виїзне засідання колегії облдержадміністрації щодо підсумків  соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2018 року.

Перед початком роботи  учасники засідання, у якому беруть участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та заступник голови ОДА Ігор Івасюк, а також голови районних державних адміністрацій та районних рад, об’єднаних територіальних громад, відвідали меморіал пам’яті загиблим прикордонникам на території військового містечка Могилів-Подільського прикордонного загону.

Триметрова стела, на якій возвеличується рівносторонній козацький хрест виконаний в камені. По обидві сторони стели жовто-блакитні прикордонні знаки – символ непорушного державного кордону, за який віддали життя військовослужбовці Олег Гущак, Олександр Дзюбелюк, Віктор Соколовський, Володимир Блажко, Павло Дмитренко, Ігор Присяжнюк, та Герої України В‘ячеслав Семенов.

Ініціатива створення меморіалу загиблим воїнам прикордонникам належить Могилів-Подільським охоронцям кордону. Фінансову допомогу у встановленні пам’ятника надали ветерани прикордонної служби, місцеві меценати, учасники АТО та небайдужі мешканці міста. Меморіал виготовлений силами прикордонників Могилів-Подільського прикордонного загону та відкритий у листопаді 2016 року.

В рамках виїзного засідання учасники колегії облдержадміністрації оглянули  технічний парк, техніку та озброєння  Могилів-Подільського прикордонного загону. Під час огляду техніки та озброєння ознайомились з квадрокоптерами,  квадроциклами, автомобілями, та броньованою машиною, а також тепловізорами та георадаром.

Начальник Могилів-Подільського прикордонного загону, полковник Юрій Василик зазначив, що рішенням обласної Ради виділено кошти для придбання бойової розвідувально-дозорної машини БРДМ 2.

– Основне наше завдання – гарантувати безпеку громадянами, а військовим зберегти життя, – сказав Юрій Василик.

Також Юрій Борисович зазначив, що в прикордонній частині викопано 18 км прикордонного рову глибиною 2 метри.

– Це дозволяє ефективніше затримувати порушників кордону, – зауважив начальник прикордонного загону.           

Окрім цього оглянули санітарну частину прикордонного загону та Центр управління службою, який здійснює цілодобовий моніторинг на державному рубежі та забезпечує своєчасне реагування на зміни в оперативній обстановці на державному кордоні. Працює у відділі 17 військовослужбовців.

Санітарна частина була відкрита 8 травня 2018 року, розрахована на 15 ліжко-місць. Працює вісім медичних працівників, в тому числі чотири військових.  В санітарній частині військовослужбовці мають можливість проходити реабілітацію.

У «Кімнаті бойової слави» учасники виїзного засідання віддали шану прикордонникам. Зазначена кімната була відкрита у травні 2017 року, де представлено вісім експозицій, які розповідають про розвиток прикордонної варти в різні часи.

 

Повернутись Створено: 26 липня 2018 року, 12:40 Переглядів: 735

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація