Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відкрилась виставка Володимира Козюка «Безкінечний живопис» Роздрукувати

15 травня у виставковій залі Вінницького обласного краєзнавчого музею відкрилась виставка народного художника України Володимира Козюка «Безкінечний живопис». В експозиції представлені вісімнадцять творів, вибраних за  період 2008-2017 роки.

Привітати художника, фотографа, колекціонера та мецената прийшли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники департаментів та управлінь ОДА: Світлана Василюк та Станіслав Городинський, генеральний директор  обласної державної телерадіокомпанії «Вінтера» Любов Коваленко, керівник народного ансамблю «Барвінок» Петро Бойко, директор обласного центру народної творчості Тетяна Цвігун, поціновувачі творчості художника та друзі.

 – Володимир Козюк надзвичайно талановитий художник, – зазначила Людмила Щербаківська у своєму вітальному слові. - Своєю творчістю він збагачує наш подільський край, примножує його історичну та культурну спадщину, дозволяє міжнародній спільноті пізнати нашу землю, обряди та звичаї. Володимир Євгенійович не лише художник, а й меценат. Людина, яка підтримує талановиту молодь, допомагає їй реалізувати свої здібності та розкрити талант.

Як зазначають поціновувачі таланту Володимира Козюка, його живопис набуває функцій посла культури Вінниччини. Протягом 2015-2016 років він проводив майстер-класи у Сіетлі (США), брав участь в І Міжнародному форумі культури у Дуньхуані (Китай). Щойно він повернувся з І пленеру «Українські імпресіоністи», який проходив у Нормандії. На підсумковій виставці у Парижі роботи Володимира Козюка були відзначені спеціальним дипломом. Крім того, відбулись його персональні виставки у Національному художньому музеї України, в галереї «Жозе», «М17», у музеї Гончара, в Мистецькому Арсеналі.

Повернутись Створено: 15 травня 2017 року, 15:33 Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація