Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відкрите суспільство Роздрукувати

Обласна Рада підписала Хартію про публічну інформацію

6 квітня у Вінниці заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв підписав Хартію «Про сприяння реалізації Закону «Про доступ до публічної інформації». Окрім обласної Ради документ підписала Вінницька облдержадміністрація, Вінницька міська рада, Громадська Рада при обласній Раді і ОДА, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій та засоби масової інформації області.

Відповідно до підписаного документа, інформація, якою володіє чиновник, має бути доступною усім (крім чітко окреслених в законі випадків); інформація про бюджетні видатки має бути максимально відкритою; приватне життя публічної особи має бути більш відкритим.
Окрім підписання Хартії, організатори – Центр політичних студій та аналітики – провели тренінг «Організація доступу до публічної інформації в органі влади».
Одноденний семінар відбувся в рамках Проекту «Навчання державних службовців використовувати норми Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Україні», який торік започаткувала ГО «Центр політичних студій та аналітики».
Метою проекту є організація та проведення комплексних освітньо-навчальних заходів, направлених на допомогу посадовцям у застосуванні норм вищезазначеного Закону у повсякденному житті.
6 квітня з вінницькими службовцями своїми напрацюваннями та досвідом поділились керівник головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Денис Іванеско, директор департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України Богдан Червак, виконавчий директор Інституту Масової Інформації Вікторія Сюмар, директор Інституту Медіа Права Тарас Шевченко, представники Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран і Олена Медвєдєва.
Учасники тренінгу також обговорили питання щодо необхідності виконання Закону «Про доступ до публічної інформації», прозорості влади за новим законом, а також відповідальності та захисту прав державних службовців згідно з чинним законодавством.

Повернутись Створено: 6 квітня 2012 року, 00:00 Переглядів: 880

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація