Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відкрити представницький офіс Вінниці у Брюсселі запропонував посол Бельгії Роздрукувати

У рамках офіційного візиту Надзвичайний і Повноважний посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс зустрівся з головою обласної Ради Анатолієм Олійником, головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, заступником Вінницького міського голови Галиною Якубович, в.о. директора Агенції регіонального розвитку Валерієм Нікітюком та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.

Під час зустрічі посол зазначив, що за рік, який минув з часу його останнього візиту до Вінниці, місто дуже змінилось  і стало по-справжньому чистим та європейським. Відвідавши напередодні Фестиваль саксофонної музики імені винахідника саксофона Адольфа Сакса, посол наголосив, що Вінницю варто зробити столицею саксофонної музики.

- Під час концерту я  написав пост у Фейсбук, виклавши фотографії з концерту, - сказав посол Люк Ябокс. - На сьогодні є вже багато перепостів цієї новини. А Міністерство закордонних справ Бельгії забрало цю новину собі на офіційну сторінку. Тому я теж долучився до популяризації Вінниці у світі.

Посол пообіцяв сприяти  у налагодженні економічної співпраці між Україною та Бельгією і запропонував відкрити Представницький офіс Вінниці у Брюсселі.

В свою чергу голова обласної Ради Анатолій Олійник відзначив, що обласна рада здійснює поступові кроки щодо викорінення двох важливих проблем сьогодення – корупції та непрозорості.

- Ми робимо конкретні кроки щодо прозорості кадрової політики та супроводу іноземних інвестиційних коштів, - сказав Анатолій Дмитрович. - І спільно з облдержадміністрацією створили Агенцію регіонального розвитку для вирішення саме тих питань, які сьогодні стоять між Україною та Євросоюзом.

Після зустрічі посол Люк Якобс поїхав до Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського, де відбулося відкриття виставки «Іноземні інвестиції в Україну. Кінець XIX ст. - початок XX ст. Частина перша: Бельгія».

Перед відкриттям виставки для студентів та усіх бажаючих пан Люк Якобс спільно із завідувачем науково-дослідного та експозиційного відділу історії України Дніпропетровського національного історичного музею імені Дмитра Яворницького Валентиною Лазебник прочитав лекцію на тему бельгійських інвестицій в економіку України XIX ст.-початку XX ст., зокрема, заводів на території Донецької і Луганської областей.

- Виставка «Україна-Бельгія» руйнує міф про радянську індустріалізацію центру, сходу та півдня України, -  говорить куратор проекту та випускник Інституту історії, етнології та права ВДПУ імені М. Коцюбинського Леонід Марущак. - Проект акцентує увагу на європейському періоді в історії розвитку регіону, який на сьогодні недостатньо досліджений і залишається маловідомим для широкого загалу. Розвиток гірничо-металургійної промисловості у Придніпровсько-Донецькому краї відбувався завдяки залученню капіталу підприємців із Англії, Франції, Німеччини, Швейцарії, а також досвіду іноземних інженерів. Особливо значним був вплив бельгійського підприємницького капіталу, через що Придніпровсько-Донецький регіон називали «Українською Бельгією».

На виставці представлені майже 250 історичних документів та світлин тих часів, які яскраво і детально відтворюють цей важливий період.

Основою для виставки стала колекція дніпропетровського мецената Дмитра Піркла, який протягом 2011- 2015 років купував історичні документи у Європі. Зібрані матеріали передали Дніпропетровському національному історичному музею імені Дмитра Яворницького.

У рамках програми Українського кризового медіа-центру «Культурна дипломатія між регіонами України» виставка «Україна - Бельгія» протягом літа 2016 року відвідала Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Дружківку, Костянтинівну та Слов'янськ. 

Повернутись Створено: 7 листопада 2016 року, 16:13 Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація