Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відкрито кримінальне провадження за фактом службової підробки документів щодо Вінницького МСЕК Роздрукувати

Про це повідомив у своєму листі на ім’я голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка перший заступник начальника УМВС України у Вінницькій області - начальник слідчого управління Юрій Педос.

В листі зазначається, що заява Сергія Свитка щодо внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців відносно Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи розглянута. Зокрема, “22.11.2014 року слідчим слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської діяльності Вінницького МВ УМВС області викладені в заяві відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження № 12014020010008438 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України - службове підроблення офіційних документів. На даний час по кримінальному провадженню триває досудове розслідування, виконуються необхідні слідчі дії”.

Варто зазначити, що нещодавно на ім’я голови Вінницької обласної Ради Сергія Свитка надійшов лист першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Андрія Гижка, в якому він просить керівництво обласної Ради внести на розгляд чергової сесії обласної Ради проект рішення, у відповідності до якого облдержадміністрацією пропонується виключити Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи з переліку майна комунальної власності обласної Ради 

Нагадаємо, що голова обласної Ради Сергій Свитко скерував звернення щодо перевірки факту передачі комунального закладу Вінницької обласної Ради - Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи у державну власність до керівництва Уряду і очільників правоохоронних органів країни і області. А також звернувся до Міністра юстиції України Павла Петренка з вимогою вжити заходів у відповідь на дії державного реєстратора, який відмовляється надати інформацію щодо внесення змін до ЄДР, що стосуються Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.  

Крім того, за інформацією головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи Валентина Фіщука, стало відомо, що екс-головний лікар цього ж закладу Віктор Власюк до сьогодні займає службовий кабінет головного лікаря і продовжує чинити Валентину Фіщуку перешкоди для виконання своїх посадових обов’язків. У доповідній записці Валентин Фіщук зазначає: “З 27 жовтня 2014 року по теперішній час Власюк В.В. зайняв службовий кабінет головного лікаря і перешкоджає виконанню мною функцій головного лікаря”. Із доповідної стало також відомо, що “Власюк В.В. виготовив нову гербову печатку Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи, на якій замінено слова “Вінницька обласна Рада” на “Вінницька обласна державна адміністрація” і підписує документи як керівник”.

 

Повернутись Створено: 28 листопада 2014 року, 17:59 Переглядів: 2734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація