Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відкрито перший Центр обслуговування клієнтів з питань газозабезпечення Роздрукувати

26 грудня публічне акціонерне товариство «Вінницягаз» відкрило перший в області Центр обслуговування клієнтів. Це місце де, майже 265 тисяч абонентів міста Вінниці та Вінницького району отримуватимуть увесь спектр послуг, які надає газова компанія у сучасному комфортному форматі. 

З цією приємною подією колектив ПАТ «Вінницягаз» завітали привітати голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

 - Наш народ заслуговує на те, щоб жити в комфорті та мати найкраще обслуговування, - зазначив Анатолій Олійник. – Сьогодні від кожного із нас залежить майбутній добробут нашої держави. Тому в новому році бажаю нам всім гарних здобутків, миру та злагоди.

Також Анатолій Олійник від себе та від депутатського корпусу подякував керівництву та колективу ПАТ «Вінницягаз», за ті кроки, які вони зробили в  напрямку розширення надання послуг та їх якості.

Також з урочистою подією присутніх привітав директор Контакт-центру Регіональної газової компанії Андрій Коноза.

- Високий рівень обслуговування клієнтів завжди був пріоритетом ПАТ «Вінницягаз» , - наголосив Андрій Вікторович. – Це забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання споживачам області та високий рівень обслуговування наших споживачів – клієнтів нашого підприємства.

Центр обслуговування клієнтів розташований у  центрі міста Вінниці, по вул. Шмідта, 32, до нього зручно діставатися з будь-якого мікрорайону Вінниці.

Повернутись Створено: 26 грудня 2016 року, 17:38 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація