5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відкрито перший Центр обслуговування клієнтів з питань газозабезпечення Роздрукувати

26 грудня публічне акціонерне товариство «Вінницягаз» відкрило перший в області Центр обслуговування клієнтів. Це місце де, майже 265 тисяч абонентів міста Вінниці та Вінницького району отримуватимуть увесь спектр послуг, які надає газова компанія у сучасному комфортному форматі. 

З цією приємною подією колектив ПАТ «Вінницягаз» завітали привітати голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

 - Наш народ заслуговує на те, щоб жити в комфорті та мати найкраще обслуговування, - зазначив Анатолій Олійник. – Сьогодні від кожного із нас залежить майбутній добробут нашої держави. Тому в новому році бажаю нам всім гарних здобутків, миру та злагоди.

Також Анатолій Олійник від себе та від депутатського корпусу подякував керівництву та колективу ПАТ «Вінницягаз», за ті кроки, які вони зробили в  напрямку розширення надання послуг та їх якості.

Також з урочистою подією присутніх привітав директор Контакт-центру Регіональної газової компанії Андрій Коноза.

- Високий рівень обслуговування клієнтів завжди був пріоритетом ПАТ «Вінницягаз» , - наголосив Андрій Вікторович. – Це забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання споживачам області та високий рівень обслуговування наших споживачів – клієнтів нашого підприємства.

Центр обслуговування клієнтів розташований у  центрі міста Вінниці, по вул. Шмідта, 32, до нього зручно діставатися з будь-якого мікрорайону Вінниці.

Повернутись Створено: 26 грудня 2016 року, 17:38 Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація