6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відкрито перший Центр обслуговування клієнтів з питань газозабезпечення Роздрукувати

26 грудня публічне акціонерне товариство «Вінницягаз» відкрило перший в області Центр обслуговування клієнтів. Це місце де, майже 265 тисяч абонентів міста Вінниці та Вінницького району отримуватимуть увесь спектр послуг, які надає газова компанія у сучасному комфортному форматі. 

З цією приємною подією колектив ПАТ «Вінницягаз» завітали привітати голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

 - Наш народ заслуговує на те, щоб жити в комфорті та мати найкраще обслуговування, - зазначив Анатолій Олійник. – Сьогодні від кожного із нас залежить майбутній добробут нашої держави. Тому в новому році бажаю нам всім гарних здобутків, миру та злагоди.

Також Анатолій Олійник від себе та від депутатського корпусу подякував керівництву та колективу ПАТ «Вінницягаз», за ті кроки, які вони зробили в  напрямку розширення надання послуг та їх якості.

Також з урочистою подією присутніх привітав директор Контакт-центру Регіональної газової компанії Андрій Коноза.

- Високий рівень обслуговування клієнтів завжди був пріоритетом ПАТ «Вінницягаз» , - наголосив Андрій Вікторович. – Це забезпечення безаварійного та безперебійного газопостачання споживачам області та високий рівень обслуговування наших споживачів – клієнтів нашого підприємства.

Центр обслуговування клієнтів розташований у  центрі міста Вінниці, по вул. Шмідта, 32, до нього зручно діставатися з будь-якого мікрорайону Вінниці.

Повернутись Створено: 26 грудня 2016 року, 17:38 Переглядів: 961

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація