Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відкрито першу частину відремонтованого відділення легеневого туберкульозу «Фтизіатрія» Роздрукувати

Відбулося відкриття відремонтованої частини легеневого туберкульозного відділення Вінницького об’єднаного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». В іншій частині відділення хіміорезистентного туберкульозу ремонті роботи ще тривають.

У відкритті взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, його заступники Людмила Щербаківська та Олександр Качур, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, головний лікар закладу Олександр Служивий, керівники медичних установ районів та медичні працівники закладу. 

Для здійснення ремонтних робіт відділення Державним Фондом регіонального розвитку було виділено 5 млн. грн та на 924 тис. грн здійснено співфінансування з обласного бюджету. В цьому році Фондом регіонального розвитку передбачено фінансування розміром  в 3 млн. грн., а з обласного бюджету – 900 тис.

 - Всі ми пам’ятаємо 2014 рік, коли фінансування було обмежене, але ми віднайшли перші 400 тисяч гривень з обласного бюджету для того, аби розпочати ремонт одного із відділень, - зазначив Анатолій Дмитрович. – Тішить те, що ця робота продовжується. І ми маємо спільне розуміння того, що якісні зміни на третинному рівні необхідні. Потрібно наздоганяти сучасний темп розвитку та вживати для цього всіх заходів.

Головний лікар ВОСТМО «Фтизіатрія» Олександр Служивий проінформував, що після здійснення ремонтних робіт в палатах зменшилася кількість пацієнтів в одній палаті, встановлено бактерицидні лампи закритого і відкритого типу, облаштовано ізольований пост для медичного персоналу. Окрім цього відділення забезпечено сучасною локальною вентиляцією.

- Харчування хворих буде здійснюватися в палатах, таке рішення прийнято з метою розділення потоків хворих, - зауважив Олександр Служивий. – У нас є сучасна бактеріальна  лабораторія, яка дає можливість поставити діагноз вже протягом доби. Раніше на це витрачалося до 30-40 днів.  У фтизіатричному відділені є все необхідне для лікування хворих на туберкульоз, потрібне лише їх бажання лікуватися.

Після традиційного пере різання стрічки керівники області оглянули частину відремонтованого відділення хіміорезистентного туберкульозу, яке передбачено для лікування 35 хворих. В іншій частині, де на разі ще тривають ремонті роботи, також планується розмістити 35 ліжок. 

Повернутись Створено: 19 липня 2016 року, 17:11 Переглядів: 1836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація