Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відкрито першу частину відремонтованого відділення легеневого туберкульозу «Фтизіатрія» Роздрукувати

Відбулося відкриття відремонтованої частини легеневого туберкульозного відділення Вінницького об’єднаного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія». В іншій частині відділення хіміорезистентного туберкульозу ремонті роботи ще тривають.

У відкритті взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, його заступники Людмила Щербаківська та Олександр Качур, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович, головний лікар закладу Олександр Служивий, керівники медичних установ районів та медичні працівники закладу. 

Для здійснення ремонтних робіт відділення Державним Фондом регіонального розвитку було виділено 5 млн. грн та на 924 тис. грн здійснено співфінансування з обласного бюджету. В цьому році Фондом регіонального розвитку передбачено фінансування розміром  в 3 млн. грн., а з обласного бюджету – 900 тис.

 - Всі ми пам’ятаємо 2014 рік, коли фінансування було обмежене, але ми віднайшли перші 400 тисяч гривень з обласного бюджету для того, аби розпочати ремонт одного із відділень, - зазначив Анатолій Дмитрович. – Тішить те, що ця робота продовжується. І ми маємо спільне розуміння того, що якісні зміни на третинному рівні необхідні. Потрібно наздоганяти сучасний темп розвитку та вживати для цього всіх заходів.

Головний лікар ВОСТМО «Фтизіатрія» Олександр Служивий проінформував, що після здійснення ремонтних робіт в палатах зменшилася кількість пацієнтів в одній палаті, встановлено бактерицидні лампи закритого і відкритого типу, облаштовано ізольований пост для медичного персоналу. Окрім цього відділення забезпечено сучасною локальною вентиляцією.

- Харчування хворих буде здійснюватися в палатах, таке рішення прийнято з метою розділення потоків хворих, - зауважив Олександр Служивий. – У нас є сучасна бактеріальна  лабораторія, яка дає можливість поставити діагноз вже протягом доби. Раніше на це витрачалося до 30-40 днів.  У фтизіатричному відділені є все необхідне для лікування хворих на туберкульоз, потрібне лише їх бажання лікуватися.

Після традиційного пере різання стрічки керівники області оглянули частину відремонтованого відділення хіміорезистентного туберкульозу, яке передбачено для лікування 35 хворих. В іншій частині, де на разі ще тривають ремонті роботи, також планується розмістити 35 ліжок. 

Повернутись Створено: 19 липня 2016 року, 17:11 Переглядів: 1589

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація