Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відкриття фонтану «Рошен» приурочили до 100-річчя української революції Роздрукувати

29 квітня найбільший у Європі фонтан «Рошен» розпочав свій 7-й сезон роботи. У відкритті взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський та дружина Президента України Марина Порошенко. А також – родини загиблих воїнів АТО та військові, які захищали Україну від російського агресора на Сході, а зараз проходять медичну реабілітацію у Вінницькому клінічному військово-медичному центрі.

Цьогоріч  фонтан почав свою роботу програмою «Струнами свободи» з нагоди 100-річчя Української революції 1917-1921 років. Президент України Петро Порошенко оголосив 2017 рік – роком української революції. Глядачі змогли побачити  театралізовану композицію «Українське військо» - реконструювали одяг, зброю та пісні клуби історичної реконструкції з Києва, Вінниці, Кам’янець-Подільського та Львова.

Під час виступу голова обласної Ради Анатолій Олійник передав вітання від імені депутатів обласної Ради.

- Рівно 100 років тому українцями було створено  суверенну національну державу з усіма належними ознаками: територія, кордони, символи, органи влади, військо, гроші, мова,- зазначив Анатолій Дмитрович. -  Але, на жаль, наш сусід повівся як загарбник і потопив в крові нашу молоду республіку 100 тому назад. Сьогодні ми маємо переосмислити події столітньої давнини і перетворити їх на перемогу, на сильну сторону українців,  Сьогодні історія повторюється, і в основі - небажання Росії визнавати Україну як окремого гравця на світовій арені. Як і 100 років тому, Росія не дає створити незалежну українську державу. Нам потрібно про це пам’ятати і про те, що тільки ми самі здатні побороти ворогів і створити державу. Наша сила в єдності! Ми – нація. Ми сьогодні маємо можливість утвердитись як велика цивілізована європейська країна.

Цьогорічна концертна програма була представлена найкращими хітами співака Арсена Мірзояна та українського гурту електронної музики ONUKA.

Нагадаємо, що світло-музичний фонтан «Рошен» розпочав свою роботу 4 вересня 2011 року. Водограй є найбільшим в Європі та єдиним у світі із системою занурення під воду на зимовий період. Фонтан має розліт струменів по довжині 140 м і висоту струменя понад 65 м.

 

 

Повернутись Створено: 30 квітня 2017 року, 00:02 Переглядів: 701

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація