Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відкриття фонтану «Рошен» приурочили до 100-річчя української революції Роздрукувати

29 квітня найбільший у Європі фонтан «Рошен» розпочав свій 7-й сезон роботи. У відкритті взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський та дружина Президента України Марина Порошенко. А також – родини загиблих воїнів АТО та військові, які захищали Україну від російського агресора на Сході, а зараз проходять медичну реабілітацію у Вінницькому клінічному військово-медичному центрі.

Цьогоріч  фонтан почав свою роботу програмою «Струнами свободи» з нагоди 100-річчя Української революції 1917-1921 років. Президент України Петро Порошенко оголосив 2017 рік – роком української революції. Глядачі змогли побачити  театралізовану композицію «Українське військо» - реконструювали одяг, зброю та пісні клуби історичної реконструкції з Києва, Вінниці, Кам’янець-Подільського та Львова.

Під час виступу голова обласної Ради Анатолій Олійник передав вітання від імені депутатів обласної Ради.

- Рівно 100 років тому українцями було створено  суверенну національну державу з усіма належними ознаками: територія, кордони, символи, органи влади, військо, гроші, мова,- зазначив Анатолій Дмитрович. -  Але, на жаль, наш сусід повівся як загарбник і потопив в крові нашу молоду республіку 100 тому назад. Сьогодні ми маємо переосмислити події столітньої давнини і перетворити їх на перемогу, на сильну сторону українців,  Сьогодні історія повторюється, і в основі - небажання Росії визнавати Україну як окремого гравця на світовій арені. Як і 100 років тому, Росія не дає створити незалежну українську державу. Нам потрібно про це пам’ятати і про те, що тільки ми самі здатні побороти ворогів і створити державу. Наша сила в єдності! Ми – нація. Ми сьогодні маємо можливість утвердитись як велика цивілізована європейська країна.

Цьогорічна концертна програма була представлена найкращими хітами співака Арсена Мірзояна та українського гурту електронної музики ONUKA.

Нагадаємо, що світло-музичний фонтан «Рошен» розпочав свою роботу 4 вересня 2011 року. Водограй є найбільшим в Європі та єдиним у світі із системою занурення під воду на зимовий період. Фонтан має розліт струменів по довжині 140 м і висоту струменя понад 65 м.

 

 

Повернутись Створено: 30 квітня 2017 року, 00:02 Переглядів: 607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація