Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відкриття пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО – заплановане на День українського козацтва Роздрукувати

Серед непоправних втрат, яких Україна зазнала в АТО, – життя 82-ох медиків. Левова частка загиблих лікарів, фельдшерів, санітарів – це втрати бойові. Серед медичних працівників, які не повернулися з АТО, найбільше вінничан. Саме тому з’явилася ідея вшанувати їхню пам’ять, а також медиків Майдану, встановивши у Вінниці меморіальний знак на території медичного коледжу імені академіка Д.К. Заболотного. Коледж втратив у АТО трьох своїх випускників.

27 червня заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради  Ігор Хміль провів виїзне засідання робочої групи з розгляду питання «Про встановлення пам’ятного знака медичним  працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО». Згідно з рішенням 17 сесії 7 скликання від 24 березня 2017 року №320 Вінницькому медичному коледжу імені академіка Д.К. Заболотного було надано дозвіл на встановлення пам’ятного знака медичними працівникам на території закладу.

Під час виїзного засідання депутати – члени робочої групи оглянули ескіз та місце розташування знака, ознайомились із розрахунками щодо вартості виготовлення та встановлення пам’ятника.

Член громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО Вінницький округ» Юрій Козак повідомив присутнім, що наразі організацією зібрано 50 тисяч гривень та 20 тисяч гривень надав Благодійний фонд «За своїх». Загальна потреба на виготовлення та облаштування території, де буде встановлений пам’ятний знак, складає близько 300 тисяч гривень.

В ході обговорення було прийнято рішення звернутись до депутатів обласної Ради, керівництва комунальних підприємств, установ та організацій області з проханням допомогти у зібранні необхідних коштів.

В середині липня робоча група планує зустрітись з підрядниками та обговорити терміни виконання робіт. Відкрити пам’ятний знак медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО планують на День українського козацтва та захисника України – 14 жовтня нинішнього року.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 16:16 Переглядів: 1461

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація