Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відкриття пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО – заплановане на День українського козацтва Роздрукувати

Серед непоправних втрат, яких Україна зазнала в АТО, – життя 82-ох медиків. Левова частка загиблих лікарів, фельдшерів, санітарів – це втрати бойові. Серед медичних працівників, які не повернулися з АТО, найбільше вінничан. Саме тому з’явилася ідея вшанувати їхню пам’ять, а також медиків Майдану, встановивши у Вінниці меморіальний знак на території медичного коледжу імені академіка Д.К. Заболотного. Коледж втратив у АТО трьох своїх випускників.

27 червня заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради  Ігор Хміль провів виїзне засідання робочої групи з розгляду питання «Про встановлення пам’ятного знака медичним  працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО». Згідно з рішенням 17 сесії 7 скликання від 24 березня 2017 року №320 Вінницькому медичному коледжу імені академіка Д.К. Заболотного було надано дозвіл на встановлення пам’ятного знака медичними працівникам на території закладу.

Під час виїзного засідання депутати – члени робочої групи оглянули ескіз та місце розташування знака, ознайомились із розрахунками щодо вартості виготовлення та встановлення пам’ятника.

Член громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО Вінницький округ» Юрій Козак повідомив присутнім, що наразі організацією зібрано 50 тисяч гривень та 20 тисяч гривень надав Благодійний фонд «За своїх». Загальна потреба на виготовлення та облаштування території, де буде встановлений пам’ятний знак, складає близько 300 тисяч гривень.

В ході обговорення було прийнято рішення звернутись до депутатів обласної Ради, керівництва комунальних підприємств, установ та організацій області з проханням допомогти у зібранні необхідних коштів.

В середині липня робоча група планує зустрітись з підрядниками та обговорити терміни виконання робіт. Відкрити пам’ятний знак медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО планують на День українського козацтва та захисника України – 14 жовтня нинішнього року.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 16:16 Переглядів: 1374

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація