Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відкриття пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО – заплановане на День українського козацтва Роздрукувати

Серед непоправних втрат, яких Україна зазнала в АТО, – життя 82-ох медиків. Левова частка загиблих лікарів, фельдшерів, санітарів – це втрати бойові. Серед медичних працівників, які не повернулися з АТО, найбільше вінничан. Саме тому з’явилася ідея вшанувати їхню пам’ять, а також медиків Майдану, встановивши у Вінниці меморіальний знак на території медичного коледжу імені академіка Д.К. Заболотного. Коледж втратив у АТО трьох своїх випускників.

27 червня заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради  Ігор Хміль провів виїзне засідання робочої групи з розгляду питання «Про встановлення пам’ятного знака медичним  працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО». Згідно з рішенням 17 сесії 7 скликання від 24 березня 2017 року №320 Вінницькому медичному коледжу імені академіка Д.К. Заболотного було надано дозвіл на встановлення пам’ятного знака медичними працівникам на території закладу.

Під час виїзного засідання депутати – члени робочої групи оглянули ескіз та місце розташування знака, ознайомились із розрахунками щодо вартості виготовлення та встановлення пам’ятника.

Член громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО Вінницький округ» Юрій Козак повідомив присутнім, що наразі організацією зібрано 50 тисяч гривень та 20 тисяч гривень надав Благодійний фонд «За своїх». Загальна потреба на виготовлення та облаштування території, де буде встановлений пам’ятний знак, складає близько 300 тисяч гривень.

В ході обговорення було прийнято рішення звернутись до депутатів обласної Ради, керівництва комунальних підприємств, установ та організацій області з проханням допомогти у зібранні необхідних коштів.

В середині липня робоча група планує зустрітись з підрядниками та обговорити терміни виконання робіт. Відкрити пам’ятний знак медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО планують на День українського козацтва та захисника України – 14 жовтня нинішнього року.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 16:16 Переглядів: 1756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація