Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відкриття пам’ятного знака медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО – заплановане на День українського козацтва Роздрукувати

Серед непоправних втрат, яких Україна зазнала в АТО, – життя 82-ох медиків. Левова частка загиблих лікарів, фельдшерів, санітарів – це втрати бойові. Серед медичних працівників, які не повернулися з АТО, найбільше вінничан. Саме тому з’явилася ідея вшанувати їхню пам’ять, а також медиків Майдану, встановивши у Вінниці меморіальний знак на території медичного коледжу імені академіка Д.К. Заболотного. Коледж втратив у АТО трьох своїх випускників.

27 червня заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради  Ігор Хміль провів виїзне засідання робочої групи з розгляду питання «Про встановлення пам’ятного знака медичним  працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО». Згідно з рішенням 17 сесії 7 скликання від 24 березня 2017 року №320 Вінницькому медичному коледжу імені академіка Д.К. Заболотного було надано дозвіл на встановлення пам’ятного знака медичними працівникам на території закладу.

Під час виїзного засідання депутати – члени робочої групи оглянули ескіз та місце розташування знака, ознайомились із розрахунками щодо вартості виготовлення та встановлення пам’ятника.

Член громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО Вінницький округ» Юрій Козак повідомив присутнім, що наразі організацією зібрано 50 тисяч гривень та 20 тисяч гривень надав Благодійний фонд «За своїх». Загальна потреба на виготовлення та облаштування території, де буде встановлений пам’ятний знак, складає близько 300 тисяч гривень.

В ході обговорення було прийнято рішення звернутись до депутатів обласної Ради, керівництва комунальних підприємств, установ та організацій області з проханням допомогти у зібранні необхідних коштів.

В середині липня робоча група планує зустрітись з підрядниками та обговорити терміни виконання робіт. Відкрити пам’ятний знак медичним працівникам – учасникам Революції Гідності та АТО планують на День українського козацтва та захисника України – 14 жовтня нинішнього року.

Повернутись Створено: 27 червня 2017 року, 16:16 Переглядів: 1561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація