Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відновили колодязь для прихожан храму у с. Медвеже Вушко Роздрукувати

Із проблемою нестачі води в колодязі зіткнулися прихожани села Медвеже Вушко Вінницького району та настоятель храму Різдва Богородиці ієрей Микола Дудник.

– На території нашої церкви знаходиться криниця, викопана декілька років тому, - розповідає отець Микола. – Вона майже пересохла, відтак виникла проблема її поглиблення. Це значні кошти на роботу та додаткові матеріали. На проблему відгукнувся депутат обласної Ради Олександр Масленніков, із яким ми вже мали співпрацю. Влітку він надавав кошти для організації розваг дітей у таборі, який ми облаштували на березі річки для хлопців та дівчат різного віку. Зараз вже тривають роботи з поглиблення криниці, сподіваємось, що після цього проблем із водою у храмі не буде.

Олександр Масленніков наголосив, що громаді пощастило отримати настоятеля храму, котрий має бажання щось робити та розвиватись, долучаючи до цього прихожан, меценатів, депутатів.

– Мені особисто подобаються такі ініціативні люди на місцях, які прагнуть змінювати навколо себе життя на краще, – наголосив депутат. – Завжди намагаюсь долучитись до гарних починань та проектів у своєму окрузі, допомагаючи втілити в життя добрі справи, що покращить життя людей в громадах.

 

За матеріалами регіональної газети «Подільська зоря»

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 11:25 Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація