Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відновилися звіти районів та міст обласного значення Роздрукувати

5 лютого відновилися наради у районах області, під час яких голови райдержадміністрацій та міські голови міст обласного значення звітують про роботу у 2013 році. Разом з головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном та його заступниками участь у заходах беруть заступники голови обласної Ради Ігор Кревський та Наталія Солейко. Крім того, наразі до звітувань долучено й членів Громадських рад при обласній Раді та ОДА. 

Щоразу після доповідей голів РДА відбувається спілкування керівників області та району із присутніми. Найчастіше вінничани, користуючись нагодою, звертаються до представників влади зі скаргами на дії окремих чиновників, бюрократичну тяганину з певного питання тощо.

Ігор Кревський зазначив, що згадані зустрічі в районах для того й проводяться, аби почути нагальні проблеми жителів громад і втрутитися у їх вирішення.

– Прикро інше. Ініціативи, які запроваджує обласна влада, іноді не доходять до громад, а іноді й нівелюються чиновниками на місцях. І по їхній роботі складається враження про роботу влади в регіоні загалом, – зауважив 1-й заступник голови облради.

Іван Мовчан наголосив, що для того й залучаються представники громадських організацій, аби вони були обізнані про роботу влади і доносили цю інформацію до громадськості.

– Організовуйте зустрічі з громадськими організаціями, політичними партіями, обговорюйте з ними поточні питання, щоб потім не виникало непорозумінь та голослівних звинувачень, – звернувся І.Мовчан до очільників районів і територіальних громад.

Запрошені на нараду представники Громадських рад при обласній Раді та ОДА нагадали, що при кожній райдержадміністрації є такі ж ради, відтак попросили місцеве керівництво тісніше з ними співпрацювати.

– Послухавши сьогодні звіти, варто сказати, що такий стиль є позитивним у діяльності обласних і місцевих органів влади. Але ви не приділяєте уваги взаємодії з громадськістю. Вже 4 роки існують Громадські ради при РДА, але вони навіть не згадані у звітах, – зауважив член Громадської ради при ОДА Михайло Бардин.

Громадські діячі вже окреслили для себе низку проблемних питань, які вони будуть вивчати та порушувати в районах. 

Повернутись Створено: 6 лютого 2014 року, 11:07 Переглядів: 904

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація