Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відновлення виробничої сфери – пріоритет роботи у Погребищенському районі Роздрукувати

Про це 15 січня повідомила голова Погребищенської районної державної адміністрації Галина Притула, звітуючи про підсумки року в присутності голови ОДА Івана Мовчана із заступниками, 1-го заступника голови обласної Ради Ігоря Кревського, голови районної ради Володимира Олексієнка, а також працівників апарату райдержадміністрації, райради, членів районних громадських організацій. Керівник району зазначила, що одним із стратегічних об’єктів відродження стане місцевий хлібзавод. Адже споживча необхідність у хлібобулочних виробах становить близько 3285 тон на рік. Нині ж увесь хліб до району постачають із зовнішнього ринку.

Проблемними залишаються питання запобігання екологічному забрудненню в селищі Погребище-II через аварійність очисних споруд, збудованих у 70-ті роки минулого століття; організація вуличного освітлення та спорудження додаткових навчальних закладів.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Лідії Діденко, варто зосередити увагу і на забезпеченні доступності медичної допомоги. Адже окремі установи галузі є доволі віддаленими від частини мешканців.

– Необхідно відкрити мінімум одну лікарську амбулаторію, зосередитись на приведенні у відповідність стандартам 8 існуючих у районі, адже тільки одна із них відповідає необхідним критеріям. Також активніше слід включитися у виконання програми відшкодування населенню вартості за гіпертонічні лікарські засоби, – зазначила Л.Діденко.

Якісніше спрацювали у освітньому напрямі. За інформацією директора Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка, саме у Погребищенському районі найліпше заохочують педпрацівників преміюванням, розмір якого в окремих випадках сягає 45 відсотків.

Вдалося оптимізувати і показники середньої заробітної плати. Наприклад, у аграрному комплексі їхній ріст сягає 28 відсотків, таким чином середня зарплатня по галузі склала 2479 грн.

Відповідно до оприлюдненої інформації, протягом 2013 року на соціально-економічний розвиток Погребищенського району використано коштів в сумі 14,7 млн.грн, у тому числі позабюджетних – 8,4 млн.грн. Ігор Кревський зауважив, що частину з них у район залучили за рахунок проектної діяльності. На обласному конкурсі розвитку територіальних громад підтримано три проекти. Два з них стосувалися вирішення актуальної для району проблеми забезпечення якісною питної водою.

Окрім Галини Притули, про стан місцевих справ відзвітував і сільський голова Спичинецької територіальної громади Олександр Ремарчук. Про діяльність районної ветеранської організації повідомила її голова Надія Сінкевич.

Після звітної зустрічі відбулось засідання Координаційної ради при голові районної ради за участю керівника апарату обласної Ради Степана Нешика. Він запропонував винести на порядок денний питання щодо проведення загальних зборів громадян за місцем проживання у лютому-квітні поточного року. 

Повернутись Створено: 16 січня 2014 року, 13:04 Переглядів: 1611

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація