5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відновлено роботу у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї Роздрукувати

У свій 102 день народження, 14 травня, Вінницький обласний краєзнавчий музей розпочав свою роботу. Відвідування відбувається з дотримання санітарних та протиепідемічних заходів: термометрії співробітників та відвідувачів закладу, дотриманням дистанції,  маскового режиму, антисептичних засіб на вході до приміщення, проведенням екскурсій – не більше 5 осіб, регулярним проведенням дезінфекції.

Музей підготував для відвідувачів виставки: «Події та долі: Вінниччина у вирі другої світової». академічна зала; Людмили Бондар (м. Вінниця) «Мої натхненні миті», велика виставкова зала; «У неділю рано зілля копала» (з історії народної медицини), з 20 травня, мала виставкова зала.

Окрім того, музей запрошує взяти участь у онлайн-вікторині «МУЗЕЙ TERRA INCOGNITA». Онлайн-вікторину підготовлено в рамках проєкту «Карантин з користю» на матеріалах рубрики «Експонат». 12-17 травня публікуватимуться запитання, відповіді на які можна знайти у дописах музею впродовж карантину.

Оголошення результатів призначено на 19 травня. Найбільш кмітливих буде нагороджено призами: І місце – альбом «Вінницький обласний краєзнавчий музей. 100 років»; ІІ місце – науковий збірник «Міста і містечка Поділля від доби середньовіччя до початку ХХ ст.»; ІІІ місце – музейний путівник.

Всі переможці отримають також безкоштовні квитки до музею.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 15 травня 2020 року, 10:19 Переглядів: 282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація