Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відповідальна посада Роздрукувати

Сергій Татусяк став головою Єврорегіону «Дністер»

Голову Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка обрано головою Єврорегіону «Дністер». За його кандидатуру проголосувала Рада Єврорегіону, яка 27 лютого зібралася у Вінниці на своє перше засідання. Віце-головою структури обрано голову району Сорока Республіки Молдова Віктора Сеу. Відповідні посади новообрані очільники обійматимуть 2 наступних роки.
Зібрання відбувалося за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Іона Стевілле, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорської Республіки у Республіці Молдова Дьордя Варги та президента Карпатського Фонду Шандора Кьолеша.

У ході засідання учасники затвердили Раду Єврорегіону «Дністер» у складі 15 осіб (з вінницької сторони – 7 осіб, з молдовської сторони – 7 осіб та міжнародний експерт, президент Карпатського Фонду Шандор Кьолеш).
Новообране керівництво Єврорегіону «Дністер» також затвердило Статут і Регламент організації та обрало очільника Координаційного центру (виконавчий орган єврорегіону). Ним став начальник відділу зовнішніх зв’язків і промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко.

Головний офіс Координаційного центру знаходитиметься у Вінниці. Його керівники Вінниччини на чолі із Сергієм Татусяком та почесні гості урочисто відкрили по завершенні засідання.
Крім того сторони ухвалили герб і прапор Єврорегіону «Дністер». На емблемі зображено два береги, через які перекинуто міст, що символізує сусідство Вінницької області та Республіки Молдова та їхні дружні відносини.
Новообраний голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк назвав створення даної структури спільно з молдаванами новим форматом співпраці із сусідами.
– Об’єднавшись, ми стали сильнішими. І тепер маємо тільки одне бажання – більше мобільності та ефективності в роботі, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що до основних завдань діяльності єврорегіону належатимуть:
– забезпечення населення якісною питною водою;
– спільні дії у випадках пожеж, повеней та інших природних катаклізмів;
– поглиблення зв’язків у сфері науки, освіти, культури, туризму, спорту;
– участь у розбудові міжнародних транспортних коридорів та реконструкція діючих автомобільних автомагістралей та інші.

 

Повернутись Створено: 27 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 978

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація