Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відповідальна посада Роздрукувати

Сергій Татусяк став головою Єврорегіону «Дністер»

Голову Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка обрано головою Єврорегіону «Дністер». За його кандидатуру проголосувала Рада Єврорегіону, яка 27 лютого зібралася у Вінниці на своє перше засідання. Віце-головою структури обрано голову району Сорока Республіки Молдова Віктора Сеу. Відповідні посади новообрані очільники обійматимуть 2 наступних роки.
Зібрання відбувалося за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Іона Стевілле, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорської Республіки у Республіці Молдова Дьордя Варги та президента Карпатського Фонду Шандора Кьолеша.

У ході засідання учасники затвердили Раду Єврорегіону «Дністер» у складі 15 осіб (з вінницької сторони – 7 осіб, з молдовської сторони – 7 осіб та міжнародний експерт, президент Карпатського Фонду Шандор Кьолеш).
Новообране керівництво Єврорегіону «Дністер» також затвердило Статут і Регламент організації та обрало очільника Координаційного центру (виконавчий орган єврорегіону). Ним став начальник відділу зовнішніх зв’язків і промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко.

Головний офіс Координаційного центру знаходитиметься у Вінниці. Його керівники Вінниччини на чолі із Сергієм Татусяком та почесні гості урочисто відкрили по завершенні засідання.
Крім того сторони ухвалили герб і прапор Єврорегіону «Дністер». На емблемі зображено два береги, через які перекинуто міст, що символізує сусідство Вінницької області та Республіки Молдова та їхні дружні відносини.
Новообраний голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк назвав створення даної структури спільно з молдаванами новим форматом співпраці із сусідами.
– Об’єднавшись, ми стали сильнішими. І тепер маємо тільки одне бажання – більше мобільності та ефективності в роботі, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що до основних завдань діяльності єврорегіону належатимуть:
– забезпечення населення якісною питною водою;
– спільні дії у випадках пожеж, повеней та інших природних катаклізмів;
– поглиблення зв’язків у сфері науки, освіти, культури, туризму, спорту;
– участь у розбудові міжнародних транспортних коридорів та реконструкція діючих автомобільних автомагістралей та інші.

 

Повернутись Створено: 27 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація