Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відповідальна посада Роздрукувати

Сергій Татусяк став головою Єврорегіону «Дністер»

Голову Вінницької обласної Ради Сергія Татусяка обрано головою Єврорегіону «Дністер». За його кандидатуру проголосувала Рада Єврорегіону, яка 27 лютого зібралася у Вінниці на своє перше засідання. Віце-головою структури обрано голову району Сорока Республіки Молдова Віктора Сеу. Відповідні посади новообрані очільники обійматимуть 2 наступних роки.
Зібрання відбувалося за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Іона Стевілле, Надзвичайного і Повноважного Посла Угорської Республіки у Республіці Молдова Дьордя Варги та президента Карпатського Фонду Шандора Кьолеша.

У ході засідання учасники затвердили Раду Єврорегіону «Дністер» у складі 15 осіб (з вінницької сторони – 7 осіб, з молдовської сторони – 7 осіб та міжнародний експерт, президент Карпатського Фонду Шандор Кьолеш).
Новообране керівництво Єврорегіону «Дністер» також затвердило Статут і Регламент організації та обрало очільника Координаційного центру (виконавчий орган єврорегіону). Ним став начальник відділу зовнішніх зв’язків і промоції Вінницької обласної Ради Володимир Мережко.

Головний офіс Координаційного центру знаходитиметься у Вінниці. Його керівники Вінниччини на чолі із Сергієм Татусяком та почесні гості урочисто відкрили по завершенні засідання.
Крім того сторони ухвалили герб і прапор Єврорегіону «Дністер». На емблемі зображено два береги, через які перекинуто міст, що символізує сусідство Вінницької області та Республіки Молдова та їхні дружні відносини.
Новообраний голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк назвав створення даної структури спільно з молдаванами новим форматом співпраці із сусідами.
– Об’єднавшись, ми стали сильнішими. І тепер маємо тільки одне бажання – більше мобільності та ефективності в роботі, – зазначив С.Татусяк.
Він додав, що до основних завдань діяльності єврорегіону належатимуть:
– забезпечення населення якісною питною водою;
– спільні дії у випадках пожеж, повеней та інших природних катаклізмів;
– поглиблення зв’язків у сфері науки, освіти, культури, туризму, спорту;
– участь у розбудові міжнародних транспортних коридорів та реконструкція діючих автомобільних автомагістралей та інші.

 

Повернутись Створено: 27 лютого 2012 року, 00:00 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація