Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Відповідальне партнерство Роздрукувати

Місцеві ради та бізнес співпрацюватимуть в рамках соціальної угоди

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради затвердила проект «Угоди про соціально-економічне та культурне партнерство», яку укладатимуть сільські, селищні та міські ради та підприємства, що працюють на їхній території. Мета документа – забезпечити партнерство сторін з тим, аби вони спільно сприяли стабільному розвиткові територіальної громади.

Текстом угоди передбачено, що місцева рада зобов’язується сприяти покращенню підприємницького середовища на ввіреній їй території. Зокрема, допомагати суб’єкту господарювання трудовими ресурсами, надавати соціальні послуги працівникам та членам їхніх сімей, всіляко популяризувати діяльність підприємства.
Натомість бізнес-структура зобов’язується вчасно та в повному обсязі виплачувати орендну плату, сприяти створенню нових робочих місць та залученню інвестицій, проводити громадські обговорення запланованих проектів, дотримуватися норм збереження ґрунтів, лісів та водойм, а також здійснювати благодійну діяльність, що направлена на соціальний розвиток громади.
Оскільки угода стосується найбільше сільгосппідприємств, які орендують землі у селах області, то для них угодою передбачений розмір «благодійного внеску» на розвиток – не менше 50 грн. за 1 гектар.
Проектом документа передбачено, що угода укладатиметься строком на 1 рік з щорічним переукладанням або пролонгацією на невизначений термін.
Ухваливши проект угоди, члени Координаційної ради зауважили, що вона ще розглядатиметься у постійних комісіях обласної Ради, а вже тоді виноситиметься для затвердження на сесії.

 

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація