Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відповідальне партнерство Роздрукувати

Місцеві ради та бізнес співпрацюватимуть в рамках соціальної угоди

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради затвердила проект «Угоди про соціально-економічне та культурне партнерство», яку укладатимуть сільські, селищні та міські ради та підприємства, що працюють на їхній території. Мета документа – забезпечити партнерство сторін з тим, аби вони спільно сприяли стабільному розвиткові територіальної громади.

Текстом угоди передбачено, що місцева рада зобов’язується сприяти покращенню підприємницького середовища на ввіреній їй території. Зокрема, допомагати суб’єкту господарювання трудовими ресурсами, надавати соціальні послуги працівникам та членам їхніх сімей, всіляко популяризувати діяльність підприємства.
Натомість бізнес-структура зобов’язується вчасно та в повному обсязі виплачувати орендну плату, сприяти створенню нових робочих місць та залученню інвестицій, проводити громадські обговорення запланованих проектів, дотримуватися норм збереження ґрунтів, лісів та водойм, а також здійснювати благодійну діяльність, що направлена на соціальний розвиток громади.
Оскільки угода стосується найбільше сільгосппідприємств, які орендують землі у селах області, то для них угодою передбачений розмір «благодійного внеску» на розвиток – не менше 50 грн. за 1 гектар.
Проектом документа передбачено, що угода укладатиметься строком на 1 рік з щорічним переукладанням або пролонгацією на невизначений термін.
Ухваливши проект угоди, члени Координаційної ради зауважили, що вона ще розглядатиметься у постійних комісіях обласної Ради, а вже тоді виноситиметься для затвердження на сесії.

 

 

Повернутись Створено: 5 жовтня 2012 року, 00:00 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація