Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відповідальність перед громадою – єдиний шлях розв’язання її проблем Роздрукувати

29 березня перед керівництвом області звітувала влада Іллінецького району.

Про стан справ у районі на нараді, що відбулась в Іллінцях, доповідав голова місцевої райдержадміністрації Володимир Ящук. Зокрема, докладно зупинився на ході реформи у пріоритетній галузі – охороні здоров’я. За його словами, 
заклади первинної ланки охорони здоров’я (ФАПи й амбулаторії) у районі ремонтують переважно власними силами. У цьому питанні часто звертаються за фінансовою допомогою до керівників господарств і підприємств району, які жодного разу не відмовлявся від співпраці. Проте, 
фінансових можливостей для розв’язання всіх проблем у районі не завжди вистачає. Голова облдержадміністрації Іван Мовчан обіцяв сприяти у виділенні 220 тис. грн. для ремонту жіночої консультації районної лікарні та 120 тис грн. – для перекриття даху в одному з її корпусів.

Під час наради виникло питання щодо болючої для місцевих жителів теми, а саме 
долі Дашівської лікарні. Іван Мовчан підкреслив, що в обласній адміністрації не ставиться мета закривати лікарні.
- Мета інша – навести в галузі лад і забезпечити доступні і якісні медичні послуги, - наголосив керівник області.

Говорили також про освітню галузь району. Нині тут35 загальноосвітніх шкіл, але, за словами Володимира Ящука, для 4018 учнів така кількість закладів не потрібна і оптимізація закладів освіти неминуча. У вивільнені приміщення планують перевести інші заклади. У приміщенні однієї зі шкіл Іллінців, наприклад, діятиме будинок школярів. Є також потреба у двох шкільних автобусах для підвозу сільських дітей до шкіл. Не вирішеною залишається проблема з будівництвом школи у Дашеві. Іван Мовчан доручив за місяць визначитися з проектом і повідомити про потреби у фінансуванні будівництва.

В дошкільній сфері планують до 1 вересня ввести в експлуатацію два дитячі садки, а саме у селах Криштопівка і Володимирівка. Будівельні роботи виконуються за кошти районного, місцевих бюджетів, спонсорської допомоги і батьківських внесків.

 

В агропромисловому комплексі Іллінецького району, за словами Володимира Ящука, особлива увага приділялася темі заготівлі молока. Діюча на теренах територіальної громади компанія «Люстдорф»- основний заготівельник. Селяни активно укладають з ними угоди. Однак, Іван Мовчан наголосив, що більшість скарг, які надходять в обласну адміністрацію, стосуються саме зловживань на ринку молока, тому укладання угод – єдиний шлях цивілізованої співпраці виробників молока і молокопереробних підприємств. Він звернувся до сільських голів з вимогою особисто контролювати ситуацію.

Основними проблемами для району також залишаються: наведення порядку на полігонах побутових відходів, створення центру адміністративних послуг.

Наприкінці наради, присутні зійшлися на думці, що відповідальність влади перед громадою – єдиний шлях розв’язання проблем її жителів.

 

Повернутись Створено: 3 квітня 2013 року, 11:21 Переглядів: 1621

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація