Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відповідність займаній посаді підтвердили керівники комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я Роздрукувати

1 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела чергове засідання комісії з питань оцінювання професійної діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2015 рік. Цього разу відповідність займаній посаді підтверджували очільники комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я.

У роботі зібрання взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівники профільного департаменту ОДА, представники громадськості.

Відкриваючи засідання, Людмила Щербаківська повідомила, що оцінка керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області проводиться щорічно на виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 698 та відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 15.01.2016 року №5.

Ми проводимо планову щорічну атестацію керівників комунальних закладів, яка є абсолютно законною. Насамперед, ця оцінка направлена на те, щоб подивитись на діяльність наших установ, а також побачити спроможність керівників виявляти ті, чи інші проблеми та самостійно їх вирішувати, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх.

Голова обласної Ради зауважив, що до сьогоднішнього дня остаточно не врегульований механізм призначення та звільнення керівників комунальних закладів та установ на законодавчому рівні.

Також він поінформував, що напрацювання щодо зазначеного питання вже наближається до завершення і новий Порядок буде винесено на обговорення чергової сесії обласної Ради, пленарне засідання якої планується провести 29 березня цього року.

Під час засідання комісії було оцінено професійну діяльність 43-ох керівників галузі охорони здоров’я. В ході ознайомлення з відгуками і пропозиціями, озвученими представниками профільних служб, робота більшості атестованих охарактеризована позитивно. Проте, трьом очільникам були надані пропозиції, а також конкретні доручення і завдання, з метою удосконалення результатів їхньої діяльності у майбутньому.

Варто зазначити, що відповідно до графіка, оцінювання керівників комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я буде продовжено 3 березня цього року.

 

Повернутись Створено: 1 березня 2016 року, 17:37 Переглядів: 1263

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація