Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відповідність займаній посаді підтвердили керівники комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я Роздрукувати

1 березня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська провела чергове засідання комісії з питань оцінювання професійної діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2015 рік. Цього разу відповідність займаній посаді підтверджували очільники комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я.

У роботі зібрання взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови облдержадміністрації Ігор Івасюк, керівники профільного департаменту ОДА, представники громадськості.

Відкриваючи засідання, Людмила Щербаківська повідомила, що оцінка керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області проводиться щорічно на виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 698 та відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 15.01.2016 року №5.

Ми проводимо планову щорічну атестацію керівників комунальних закладів, яка є абсолютно законною. Насамперед, ця оцінка направлена на те, щоб подивитись на діяльність наших установ, а також побачити спроможність керівників виявляти ті, чи інші проблеми та самостійно їх вирішувати, – підкреслив Анатолій Олійник, звертаючись до присутніх.

Голова обласної Ради зауважив, що до сьогоднішнього дня остаточно не врегульований механізм призначення та звільнення керівників комунальних закладів та установ на законодавчому рівні.

Також він поінформував, що напрацювання щодо зазначеного питання вже наближається до завершення і новий Порядок буде винесено на обговорення чергової сесії обласної Ради, пленарне засідання якої планується провести 29 березня цього року.

Під час засідання комісії було оцінено професійну діяльність 43-ох керівників галузі охорони здоров’я. В ході ознайомлення з відгуками і пропозиціями, озвученими представниками профільних служб, робота більшості атестованих охарактеризована позитивно. Проте, трьом очільникам були надані пропозиції, а також конкретні доручення і завдання, з метою удосконалення результатів їхньої діяльності у майбутньому.

Варто зазначити, що відповідно до графіка, оцінювання керівників комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я буде продовжено 3 березня цього року.

 

Повернутись Створено: 1 березня 2016 року, 17:37 Переглядів: 1163

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація