9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відповідність займаній посаді підтвердили керівники комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я Роздрукувати

17 березня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела чергове засідання експертної комісії з питань оцінювання професійної діяльності керівників підприємств, установ та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2014 рік. Цього разу свою відповідність займаним посадам підтверджували очільники комунальних закладів та установ галузі охорони здоров’я.

За результатами висновків комісії, під час засідання було оцінено професійну діяльність 18 керівників. В ході ознайомлення з відгуками і пропозиціями, озвученими представниками профільних служб, робота більшості атестованих охарактеризована позитивно. Проте, окремим головним лікарям були надані пропозиції, а також конкретні доручення і завдання, з метою удосконалення результатів їхньої діяльності у майбутньому.

Варто зазначити, що напередодні свою фахову відповідність вже підтвердили керівники закладів культури, фізкультури і спорту; галузі культури; закладів і установ галузі соціального захисту населення. Загалом, на сьогодні вже «проекзаменовано» 43 очільники об’єктів спільної комунальної власності обласної Ради.

Для довідки.

На виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 698 в області проводиться щорічна оцінка керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 17 березня 2015 року, 17:50 Переглядів: 760

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація