Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відремонтована автівка вирушила до зони АТО Роздрукувати

Величезна допомога у масштабах усієї країни бійцям, котрі перебувають в зоні АТО та захищають нас від російської агресії, здійснюється зусиллями волонтерів, небайдужих українців, справжніх патріотів. Завдяки цьому воїни, котрі обороняють свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої держави, відчувають постійну турботу про них.

Відтак, надав свою допомогу бійцям і депутат обласної Ради Сергій Кривешко.

– Коли ми звернулись до Сергія Кривешка із проханням допомогти відремонтувати автомобіль, подарований нам волонтерами із Київщини, то отримали розуміння, – розповів майор поліції, командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення Олег Гончарук. – Депутат одразу погодився допомогти та взяв на ремонт автівку і в дуже швидкий термін ми отримали її полагодженою. Невдовзі транспортний засіб вирушив до зони АТО.

Також майор поліції поінформував, що Сергій Кривешко надав автобус для перевезення працівників поліції до зони проведення антитерористичної операції для виконання службових завдань.

– Хочу висловити вдячність депутату обласної Ради за небайдужість та допомогу, яка сприяє зміцненню обороноздатності нашої держави, і сподіваюся на подальше розуміння та плідну співпрацю, – наголосив Олег Гончарук.

Повернутись Створено: 16 січня 2017 року, 12:38 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація