Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відремонтоване відділення на 25 місць почало працювати у Могилів-Подільській окружній лікарні Роздрукувати

19 серпня хірургічне відділення Могилів-Подільської окружної лікарні інтенсивного лікування після реконструкції прийняло перших пацієнтів. Відділення розраховане на 25 ліжко-місць. Має операційну, маніпуляційну, затишну їдальню. Палати, в яких до ремонту стояло по 5-6 ліжок, переобладнали на 1-2-місні з новими меблями та санвузлами. У цьому ж відділенні будуть проходити відновне лікування пацієнти з травмами та ЛОР-захворюваннями

На урочисте відкриття оновленого відділення завітали керівники області - голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович.

- У нашому закладі працює 77 лікарів та 223 медичних працівників середньої ланки,  – розповідає головний лікар закладу Василь Миколюк. - 83% лікарів мають вищу та першу категорії. Для повної комплектності заклади ми потребуємо трьох лікарів  у новостворене відділення  невідкладних станів.

Вартість ремонтних робіт  склала 1 млн 480 тисяч грн: 800 тис грн надав обласний бюджет, 600 тис грн - міський бюджет та 250 тис грн надійшло з районного бюджету. А от меблі на 140 тис грн лікарня закупила за рахунок власних коштів.

Довідка:

З 1 січня 2014 року медичну допомогу в госпітальному окрузі, який об’єднує Могилів-Подільський, Чернівецький та Мурованокуриловецький райони, надає Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування на 260 ліжок.

 

Повернутись Створено: 20 серпня 2016 року, 14:10 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація