9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відремонтований позашляховик та гуманітарний вантаж відправили бійцям «Айдару» Роздрукувати

12 січня за участі обласної Ради вінничани відправили на Донбас відремонтований позашляховик,  який колись бійці «Айдару» відбили у терористів «ЛНР».

Автівку повністю переобладнали  для виконання бойових завдань майстри із приватної автомайстерні. Вони відремонтували  двигун, а волонтери - гальма, ходову і редуктор.

Окрім цього, разом з позашляховиком був відправлений  речовий та продовольчий гуманітарний вантаж, який зібрали для воїнів АТО територіальні громади  Тиврівського, Томашпільського та Липовецького районів. 

– Цей автомобіль був відбитий в сепаратистів у населеному пункті Щастя. Це ЛНРівський джип, його відвоювали хлопці з «Айдару». У ньому був пошкоджений двигун, передній міст та гальмівна система. Хлопці з СТО «Оскар» зробили двигун, ми своїми силами зробили гальма, ходову і відремонтували передній редуктор. Зараз веземо цей автомобіль на Схід, в той же батальйон, який його відвоював, – розповів член ГО «Спілка учасників АТО», волонтер Олександр Кривак 

Повернутись Створено: 12 січня 2016 року, 18:04 Переглядів: 817

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація