Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відзначення 60-річчя співпраці Вінниччини із Сьвєнтокшиським воєводством розпочнеться у травні Роздрукувати

Сьогодні, 28 березня, відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Валерія Коровія із  офіційною делегацією Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща. До складу делегації ввійшли Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак, віце-маршалак Сьвєнтокшиського воєводства Ян Мачков’як, заступник директора Департаменту  промоції, освіти, культури, спорту і туризму Маршалівської управи Сьвєнтокшиського  воєводства Ева Капел-Шньовська та експерт з регіонального розвитку та залучення коштів ЄС Маршалівської управи Сьвєнтокшиського воєводства Томаш Шуба.

Формат зустрічі відбувся в рамках відзначення в 2018 році 60-річчя співпраці між Вінницькою областю та Сьвєнтокшиським воєводством Республіки Польща.

– Україна і Вінниччина, зокрема, має потужний потенціал та може стати лідером із громадських ініціатив, децентралізації в Україні, а також  за темпами співпраці з нами, - зауважив Ян Мачков’як. - У Сьвєнтокшиського воєводства є дуже багато друзів та  підписаних договорів про співпрацю. Але Вінниччина є для нас найближчою. Я хочу з радістю сказати, що ми будемо приїжджати сюди ще частіше, тому що в нас будуть спільні заходи з нагоди відзначення 60-ї річниці співпраці.

- Обласна Рада 7 скликання є найдемократичнішою за всі роки незалежності й складається з восьми політичних партій, - зазначив Анатолій Олійник. – Але депутатський корпус працює в одному напрямі – в пошуку механізму регіонального розвитку. В нас працюють програми міжнародного співробітництва, ми створили Агенцію регіонального розвитку, яка працює, як інструмент залучення інвестицій. Для нас є цінним досвід співпраці з нашими польськими колегами і особливо з Сьвєнтокшиським воєводством. В рамках роботи Асоціації органів місцевого самоврядування разом з польськими громадськими організаціями ще активно розробляємо проекти щодо розвитку громадянського суспільства. Наприклад, нещодавно із Польщі повернулися 27 педагогів Вінниччини, які в рамках спільного проекту переймали польський досвід використання методів дискусій й активізації роботи учнів та вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.

Делегацію з Польщі супроводжував Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олійнечак.

- Я сподіваюся, що ми будемо працювати не тільки ще 60, а як мінімум - ще 100 років, - зауважив Томаш Олейнічак. – Вінниччина - перспективний регіон. Попри те, що Україна переживає важкі часи, Вінницька область активно розвивається. Я також готовий до активної співпраці не тільки у тому, що стосується віз, а й у сфері культурного обміну.

В ході  зустрічі начальник Департаменту міжнародного співробітництва  та регіонального розвитку облдержадміністрації  - Володимир Мережко ознайомив із попереднім планом заходів, який напрацювала вінницька сторона. Зокрема, він сказав, що спільні заходи з нагоди відзначення 60-тої річниці співпраці розпочнуться в травні 2017 року і завершаться в листопаді 2018 року.

- Ми намагалися охопити абсолютно всі сфери діяльності двох регіонів, – зазначив Володимир Мережко. – Це навчання для бізнесу, для молодіжних лідерів, фільмовий конкурс, фотоконкурси для журналістів, обмін між депутатами сейму та обласної Ради, участь у міжнародних виставках, концерт ансамблю «Барвінок» у Сьвєнтокшиському воєводстві, будемо раді бачити схожий польський колетив у Вінниці. Також плануємо провести сьвєнтокшисько-вінницький форум партнерів та низку флешмобів протягом року.

Заступник директора департаменту освіти, науки, культури і туризму Маршалківської управи Сьвєнтокшиського воєводства Ева Капель-Шньовська додала, що польська сторона також має ідеї для відзначення співпраці.

- Не хочу відкривати всі карти, скажу лише - вас чекає багато цікавих заходів, – прокоментувала Ева Капель-Шньовська. –  Також маю надію, що ми придумаємо слоган, який перевершить слоган 50-річної співпраці: «Два регіони – одне серце».

Представники делегації висловили приємне враження щодо налагодженої співпрації між самоврядними органами обласної влади, органами виконавчої гілки та Генеральним Консулом Республіки Польща у Вінниці.

Повернутись Створено: 28 березня 2017 року, 16:01 Переглядів: 410

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація