2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відзначено переможців ХХІ фестивалю «Повір у себе» Роздрукувати

21 рік постіль на Вінниччині відбувається обласний фестиваль творчості і талантів дітей та молоді з особливими потребами «Повір у себе». Проект реалізується за підтримки обласної державної адміністрації та обласної Ради
Цьогоріч захід тривав з 23 травня по 4 червня – у цей час у краєзнавчому музеї виставлялося понад 500 творчих робіт 135 учасників фестивалю зі всієї області. Кожен відвідувач міг проголосувати за витвір, який йому сподобався, визначаючи таким чином переможця.
І от 4 червня у Вінницькому обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.М.Садовського відбулося урочисте нагородження переможців фестивалю.
Учасників привітали заступник голови обласної державної адміністрації Любов Спірідонова та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський. Вони вручили кращим авторам робіт дипломи фестивалю та подарунки.
– «Повір у себе» – це особливий фестиваль, який щороку збирає багато друзів. Він вперше відбувся на Вінниччині і традиційно передав естафету іншим регіонам України. Щороку у цьому конкурсі беруть участь все більше і більше талановитих дітей та молоді, і те, що демонструють наші діти – вражаюче, – сказала Л.Спірідонова.


Ігор Кревський привітав учасників і гостей від імені голови облради Сергія Татусяка і запевнив, що фестиваль завжди буде мати підтримку обласної Ради.

– Забезпечення належних послуг дітям і молоді з особливими потребами, відстоювання їхніх інтересів – є нашим щоденним обов’язком як представників влади і просто як людей. Бо нам усім потрібен один результат – щоб інваліди були повноцінними членами суспільства, а суспільство було дружнім до них, – зауважив І.Кревський.

Крім учасників фестивалю, на заході були відзначені 5 центрів соціально-психологічної реабілітації області та центр реабілітації дітей-інвалідів «Промінь» – за постійний пошук інноваційних форм і методів роботи з дітьми та молоддю з інвалідністю, реалізації їхніх талантів та за багаторічну участь у Фестивалі «Повір у себе».

 

Повернутись Створено: 5 червня 2013 року, 10:48 Переглядів: 1009

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація