Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відзначили комунальні підприємства, які забезпечили найкращий доступ до інформації Роздрукувати

В управлінні спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області відбулась презентація результатів моніторингу оприлюднення інформації комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад області. Ініціаторами заходу стали громадські організації «Центр громадської активності «Результат» та «Філософія серця». На заході також була присутня  експерт  Центру політичних студій та аналітики  «Ейдос» Гюнель Бабакішієва.

Голова ГО «Філософія серця» Юлія Грига  повідомила, що відповідно до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання  діє «Порядок оприлюднення інформації про діяльність підприємств, установ, закладів організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області в мережі Інтернет». Впродовж 5 місяців  активісти громадських організацій проводили моніторинг викладення інформації про діяльність  17 комунальних установ області у мережу Інтернет.

Керівник ГО «Центр громадської активності «Результат» Олена Гуменна під час презентації повідомила, що фінансові звіти на сайтах підприємств є найслабшою ланкою, однак відзначила роботу Бершадського районного бюро технічної інвентаризації у цьому напрямі. Три підприємства з 17-ти не опублікували  свої статути. Про структуру закладу найкраще повідомило КП «Вінницяоблтеплоенерго». Також розглядали наповнення таких рубрик як тарифи,  річний план закупівель, баланс підприємства, фінансова звітність, інформація щодо керівництва та річний звіт керівника, інформація про укладені договори та довідка про службові відрядження.

Експерт  Центру політичних студій та аналітики  «Ейдос» Гюнель Бабакішієва переконана, що доступ громадян до інформації покращить  рівень довіри.

– Вінницька область стала пілотною в України з запровадження механізму моніторингу, – зазначила  пані Гюнель. –  І якщо порівнювати з іноземними структурами, то Вінниччина реалізовує найкращі європейські практики з доступу до інформації. Ви – є прикладом для інших областей України, які тільки стають на цей шлях.

По завершенню презентації Юлія Грига вручила два сертифікати   комунальним підприємствам, які найкраще наповнили свої сайти актуальною інформацією. Це  – КП «Вінницятеплоенерго» та КП «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації»

Повернутись Створено: 31 травня 2018 року, 15:22 Переглядів: 497

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація