Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відзначили комунальні підприємства, які забезпечили найкращий доступ до інформації Роздрукувати

В управлінні спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області відбулась презентація результатів моніторингу оприлюднення інформації комунальними підприємствами спільної власності територіальних громад області. Ініціаторами заходу стали громадські організації «Центр громадської активності «Результат» та «Філософія серця». На заході також була присутня  експерт  Центру політичних студій та аналітики  «Ейдос» Гюнель Бабакішієва.

Голова ГО «Філософія серця» Юлія Грига  повідомила, що відповідно до рішення 27 сесії обласної Ради 7 скликання  діє «Порядок оприлюднення інформації про діяльність підприємств, установ, закладів організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад області в мережі Інтернет». Впродовж 5 місяців  активісти громадських організацій проводили моніторинг викладення інформації про діяльність  17 комунальних установ області у мережу Інтернет.

Керівник ГО «Центр громадської активності «Результат» Олена Гуменна під час презентації повідомила, що фінансові звіти на сайтах підприємств є найслабшою ланкою, однак відзначила роботу Бершадського районного бюро технічної інвентаризації у цьому напрямі. Три підприємства з 17-ти не опублікували  свої статути. Про структуру закладу найкраще повідомило КП «Вінницяоблтеплоенерго». Також розглядали наповнення таких рубрик як тарифи,  річний план закупівель, баланс підприємства, фінансова звітність, інформація щодо керівництва та річний звіт керівника, інформація про укладені договори та довідка про службові відрядження.

Експерт  Центру політичних студій та аналітики  «Ейдос» Гюнель Бабакішієва переконана, що доступ громадян до інформації покращить  рівень довіри.

– Вінницька область стала пілотною в України з запровадження механізму моніторингу, – зазначила  пані Гюнель. –  І якщо порівнювати з іноземними структурами, то Вінниччина реалізовує найкращі європейські практики з доступу до інформації. Ви – є прикладом для інших областей України, які тільки стають на цей шлях.

По завершенню презентації Юлія Грига вручила два сертифікати   комунальним підприємствам, які найкраще наповнили свої сайти актуальною інформацією. Це  – КП «Вінницятеплоенерго» та КП «Ямпільське районне бюро технічної інвентаризації»

Повернутись Створено: 31 травня 2018 року, 15:22 Переглядів: 580

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація