9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відзначили кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 26 жовтня, в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Кращих працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Вінниччини привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова обласної держадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков.

У святковому зібранні взяли участь депутати обласної Ради Сергій Кривешко, Андрій Мельник, Юрій Яремчук, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, керівництво профільного департаменту Вінницької міської ради, працівники і ветерани галузі.

– Хочу подякувати за вашу самовіддану працю, адже представники вашої професії є в кожній галузі, – зазначив Михайло Кременюк, вітаючи автомобілістів та дорожників від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу. – В першу чергу, хочу подякувати водіям, адже вони, щодня виїжджаючи на дороги, зустрічаються з небезпекою. Дякую керівництву транспортних і комунальних компаній, приватним перевізникам за те, що вони підставили своє плече, коли відбувалися події в Калинівці. Бажаю вам мирного неба, а ми – депутати обласної Ради – будемо намагатися, щоб усі компенсації виплачувалися вчасно, відповідно до можливостей нашого бюджету.

Керівники області та міста подякували присутнім за відданість своїй справі, побажавши успіхів у розвитку й розбудові галузей, мирних буднів та всіх життєвих гараздів.

Кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини, а також осіб, які проявили відвагу при евакуації населення під час пожежі на військовому арсеналі №48, нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної Асоціації автомобільних перевізників, Федерації профспілок Вінницької області, Вінницької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.

Для довідки.

З 1993 року, відповідно до Указу Президента № 452/93, в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня. 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2017 року, 15:15 Переглядів: 1917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація