Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відзначили кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 26 жовтня, в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня автомобіліста і дорожника. Кращих працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства Вінниччини привітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова обласної держадміністрації Валерій Коровій, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков.

У святковому зібранні взяли участь депутати обласної Ради Сергій Кривешко, Андрій Мельник, Юрій Яремчук, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, керівництво профільного департаменту Вінницької міської ради, працівники і ветерани галузі.

– Хочу подякувати за вашу самовіддану працю, адже представники вашої професії є в кожній галузі, – зазначив Михайло Кременюк, вітаючи автомобілістів та дорожників від імені голови обласної Ради Анатолія Олійника і депутатського корпусу. – В першу чергу, хочу подякувати водіям, адже вони, щодня виїжджаючи на дороги, зустрічаються з небезпекою. Дякую керівництву транспортних і комунальних компаній, приватним перевізникам за те, що вони підставили своє плече, коли відбувалися події в Калинівці. Бажаю вам мирного неба, а ми – депутати обласної Ради – будемо намагатися, щоб усі компенсації виплачувалися вчасно, відповідно до можливостей нашого бюджету.

Керівники області та міста подякували присутнім за відданість своїй справі, побажавши успіхів у розвитку й розбудові галузей, мирних буднів та всіх життєвих гараздів.

Кращих працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства Вінниччини, а також осіб, які проявили відвагу при евакуації населення під час пожежі на військовому арсеналі №48, нагородили Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради, Вінницької міської ради, Вінницької обласної Асоціації автомобільних перевізників, Федерації профспілок Вінницької області, Вінницької обласної організації профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства.

Для довідки.

З 1993 року, відповідно до Указу Президента № 452/93, в Україні почали відзначати День автомобіліста і дорожника. Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства щорічно відзначається в останню неділю жовтня. 

Повернутись Створено: 26 жовтня 2017 року, 15:15 Переглядів: 1818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація