Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відзначили кращих працівників радіо, телебачення та зв’язку Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято в Україні відзначають люди, робота яких пов’язана із радіомовленням, телебаченням та зв’язком. Відтак, з цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович привітали працівників галузі Вінниччини з їхнім професійним святом.

- Кожна професія важлива в нашому житті і в певній мірі вона залишає свій слід на світосприйнятті людини, манерах її поведінки, а також впливає на вибір життєвого шляху, - зазначив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник. – Ваша професія та робота допомагає людям різного фаху відкривати світ з іншої сторони та дивитися на події з іншого ракурсу.

Голова обласної Ради подякував від усього депутатського корпусу працівникам радіо, телебачення та зв’язку за їхнє об’єктивне і конструктивне висвітлення подій, що відбуваються на Вінниччині.

- Варто пам’ятати, що від кожного з нас залежить те, аби наша Україна була єдина, сильна, соборна та вартою того, аби нею пишалися, - додав Анатолій Дмитрович. 

До слів привітань приєдналися також голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

З нагоди професійного свята кращих працівників галузі нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, грамотами Вінницької міської ради і вручили грошові винагороди.

Представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик вручив грамоти Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Для гостей урочистого заходу музичні номери підготували вихованці міського Палацу мистецтв «Зоря».

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 17:19 Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація