Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відзначили кращих працівників радіо, телебачення та зв’язку Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято в Україні відзначають люди, робота яких пов’язана із радіомовленням, телебаченням та зв’язком. Відтак, з цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович привітали працівників галузі Вінниччини з їхнім професійним святом.

- Кожна професія важлива в нашому житті і в певній мірі вона залишає свій слід на світосприйнятті людини, манерах її поведінки, а також впливає на вибір життєвого шляху, - зазначив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник. – Ваша професія та робота допомагає людям різного фаху відкривати світ з іншої сторони та дивитися на події з іншого ракурсу.

Голова обласної Ради подякував від усього депутатського корпусу працівникам радіо, телебачення та зв’язку за їхнє об’єктивне і конструктивне висвітлення подій, що відбуваються на Вінниччині.

- Варто пам’ятати, що від кожного з нас залежить те, аби наша Україна була єдина, сильна, соборна та вартою того, аби нею пишалися, - додав Анатолій Дмитрович. 

До слів привітань приєдналися також голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

З нагоди професійного свята кращих працівників галузі нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, грамотами Вінницької міської ради і вручили грошові винагороди.

Представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик вручив грамоти Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Для гостей урочистого заходу музичні номери підготували вихованці міського Палацу мистецтв «Зоря».

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 17:19 Переглядів: 791

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація