6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Відзначили кращих працівників радіо, телебачення та зв’язку Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято в Україні відзначають люди, робота яких пов’язана із радіомовленням, телебаченням та зв’язком. Відтак, з цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович привітали працівників галузі Вінниччини з їхнім професійним святом.

- Кожна професія важлива в нашому житті і в певній мірі вона залишає свій слід на світосприйнятті людини, манерах її поведінки, а також впливає на вибір життєвого шляху, - зазначив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник. – Ваша професія та робота допомагає людям різного фаху відкривати світ з іншої сторони та дивитися на події з іншого ракурсу.

Голова обласної Ради подякував від усього депутатського корпусу працівникам радіо, телебачення та зв’язку за їхнє об’єктивне і конструктивне висвітлення подій, що відбуваються на Вінниччині.

- Варто пам’ятати, що від кожного з нас залежить те, аби наша Україна була єдина, сильна, соборна та вартою того, аби нею пишалися, - додав Анатолій Дмитрович. 

До слів привітань приєдналися також голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

З нагоди професійного свята кращих працівників галузі нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, грамотами Вінницької міської ради і вручили грошові винагороди.

Представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик вручив грамоти Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Для гостей урочистого заходу музичні номери підготували вихованці міського Палацу мистецтв «Зоря».

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 17:19 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація