Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Відзначили кращих працівників радіо, телебачення та зв’язку Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, 16 листопада, своє професійне свято в Україні відзначають люди, робота яких пов’язана із радіомовленням, телебаченням та зв’язком. Відтак, з цієї нагоди голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович привітали працівників галузі Вінниччини з їхнім професійним святом.

- Кожна професія важлива в нашому житті і в певній мірі вона залишає свій слід на світосприйнятті людини, манерах її поведінки, а також впливає на вибір життєвого шляху, - зазначив, звертаючись до присутніх Анатолій Олійник. – Ваша професія та робота допомагає людям різного фаху відкривати світ з іншої сторони та дивитися на події з іншого ракурсу.

Голова обласної Ради подякував від усього депутатського корпусу працівникам радіо, телебачення та зв’язку за їхнє об’єктивне і конструктивне висвітлення подій, що відбуваються на Вінниччині.

- Варто пам’ятати, що від кожного з нас залежить те, аби наша Україна була єдина, сильна, соборна та вартою того, аби нею пишалися, - додав Анатолій Дмитрович. 

До слів привітань приєдналися також голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник Вінницького міського голови Галина Якубович.

З нагоди професійного свята кращих працівників галузі нагородили Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації, грамотами Вінницької міської ради і вручили грошові винагороди.

Представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик вручив грамоти Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Для гостей урочистого заходу музичні номери підготували вихованці міського Палацу мистецтв «Зоря».

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 17:19 Переглядів: 881

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація