Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відзначили медиків «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова» Роздрукувати

В актовій залі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, яка є найстарішим лікувальним закладом Вінниччини, в зв’язку з черговою ротацією медичних працівників «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова», які надавали послуги в зоні АТО, відбулось відзначення кращих медичних працівників ПДМШ ім. Миколи Пирогова. Провели захід за сприяння депутата обласної Ради Юрія Семенюка та його помічників – голови обласного об’єднання «Інваліди Чорнобиля», заступника голови «Спілки офіцерів та інших військових формувань Вінниччини» Валерія Проценка,  члена правління цієї спілки Володимира Куліша та адвоката «Національної асоціації адвокатів України» Івана Семенюка.

– Більшість інформації, яка з’являється про події зі Сходу України, пов’язана з роботою українських військовослужбовців, – зазначив Юрій Семенюк. – Але дуже мало висвітлюється робота військових лікарів, які перебувають поряд з солдатами і роблять все можливе, щоб врятувати їм життя. Якщо військових, які боряться за волю й цілісність нашої країни, ми називаємо героями, то лікарів, які боряться за життя військових, ми повинні називати героями героїв.

«Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» діє з               5 лютого 2016 року. Це – неурядовий проект із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення операції Об’єднаних сил (раніше – антитерористичній операції) в окремих районах Донецької та Луганської областей, який реалізує Благодійний фонд «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, за підтримки Ради національної безпеки та оборони України.

За період роботи ПДМШ ім. Миколи Пирогова в зоні проведення АТО/ООС, шпиталь надав вчасну та кваліфіковану медичну допомогу, більш як 40 000 пацієнтам. Медики-добровольці шпиталю працювали у близько 50 локаціях у Донецькій та Луганській областях – як у містах і селах, так і в польових умовах та біля контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування.

Більше 90, з більш як 400 добровольців ПДМШ, що впродовж 2014-2018 років працювали в зоні проведення АТО, отримали статус учасника бойових дій, сотні – статус учасника війни, близько 40 – відзначені державними нагородами, понад 150 – нагороджені медаллю «За сприяння Збройним Силам України», 22 – відзнакою Міноборони – нагрудним знаком «Знак пошани», і 8 – нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України».

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк зі своїми помічниками привітав медичних працівників лікарні, подякував керівництву закладу за сумлінну роботу їхніх працівників та вручив медаль «За милосердя та турботу», грошову винагороду  – медичній сестрі,  а сім лікарів отримали ордени  «Сила милосердя».

Голова обласного об’єднання «Інваліди Чорнобиля»

Валерій Проценко

Повернутись Створено: 5 листопада 2018 року, 11:13 Переглядів: 372

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація