Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • На підтримку сил оборони з обласного бюджету Вінниччини спрямують понад 75 млн грн

    На засіданні 46 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання протокольного доручення 43 сесії від 25 серпня 2023 року. У ньому йшлося про першочергове спрямування коштів обласного бюджету на підтримку військових частин Збройних Сил України, зокрема тих, що дислокуються на території Вінницької області та виконують завдання в зоні ....

  • Відбулася 46 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    24 листопада Вячеслав Соколовий провів чергову 46 сесію Вінницької обласної Ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, захисниць та мирного населення, які загинули у війні з росією. Першим питанням депутати заслухали інформацію про хід виконання Обласної цільової програми соціального захис ....

  • Посилення співпраці та партнерства: делегація Вінниччини перебуває у Свєнтокшиському воєводстві

    19-22 листопада з робочою поїздкою у Польщі перебуває делегація Вінниччини на чолі з головою обласної Ради Вячеславом Соколовим. У Кельце відбулася зустріч із маршалеком Анджеєм Бентковскі, головою крайової ради Аркадіушем Бонком та членом воєводської ради Томашем Ямкою. У складі делегації від Вінниччини – депутат обласної Ради, радник гол ....

Відзначили медиків «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова» Роздрукувати

В актовій залі Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, яка є найстарішим лікувальним закладом Вінниччини, в зв’язку з черговою ротацією медичних працівників «Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Миколи Пирогова», які надавали послуги в зоні АТО, відбулось відзначення кращих медичних працівників ПДМШ ім. Миколи Пирогова. Провели захід за сприяння депутата обласної Ради Юрія Семенюка та його помічників – голови обласного об’єднання «Інваліди Чорнобиля», заступника голови «Спілки офіцерів та інших військових формувань Вінниччини» Валерія Проценка,  члена правління цієї спілки Володимира Куліша та адвоката «Національної асоціації адвокатів України» Івана Семенюка.

– Більшість інформації, яка з’являється про події зі Сходу України, пов’язана з роботою українських військовослужбовців, – зазначив Юрій Семенюк. – Але дуже мало висвітлюється робота військових лікарів, які перебувають поряд з солдатами і роблять все можливе, щоб врятувати їм життя. Якщо військових, які боряться за волю й цілісність нашої країни, ми називаємо героями, то лікарів, які боряться за життя військових, ми повинні називати героями героїв.

«Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» діє з               5 лютого 2016 року. Це – неурядовий проект із залучення цивільних медиків до надання медичної допомоги в зоні проведення операції Об’єднаних сил (раніше – антитерористичній операції) в окремих районах Донецької та Луганської областей, який реалізує Благодійний фонд «Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова» у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством оборони України, Генеральним штабом Збройних Сил України, за підтримки Ради національної безпеки та оборони України.

За період роботи ПДМШ ім. Миколи Пирогова в зоні проведення АТО/ООС, шпиталь надав вчасну та кваліфіковану медичну допомогу, більш як 40 000 пацієнтам. Медики-добровольці шпиталю працювали у близько 50 локаціях у Донецькій та Луганській областях – як у містах і селах, так і в польових умовах та біля контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування.

Більше 90, з більш як 400 добровольців ПДМШ, що впродовж 2014-2018 років працювали в зоні проведення АТО, отримали статус учасника бойових дій, сотні – статус учасника війни, близько 40 – відзначені державними нагородами, понад 150 – нагороджені медаллю «За сприяння Збройним Силам України», 22 – відзнакою Міноборони – нагрудним знаком «Знак пошани», і 8 – нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України».

Депутат обласної Ради Юрій Семенюк зі своїми помічниками привітав медичних працівників лікарні, подякував керівництву закладу за сумлінну роботу їхніх працівників та вручив медаль «За милосердя та турботу», грошову винагороду  – медичній сестрі,  а сім лікарів отримали ордени  «Сила милосердя».

Голова обласного об’єднання «Інваліди Чорнобиля»

Валерій Проценко

Повернутись Створено: 5 листопада 2018 року, 11:13

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація