Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відзначили найактивніших благодійників області Роздрукувати

18 грудня понад 90 вінничан отримали нагороди «Благодійник року» на сцені театру ім.М.Садовського. Обласна влада зініціювала вшанування активних жителів територіальних громад: приватних підприємців, фермерів, товаровиробників області, депутатський актив, – котрі вкладали власний матеріальний ресурс у відновлення об’єктів соціальної, гуманітарної та культурної сфери Вінниччини.

Загалом, кількість позабюджетних коштів, використаних для поліпшення інфраструктури у територіальних громадах, у 2013 році склала понад 408 млн. грн. За словами присутнього на заході голови обласної Ради Сергія Татусяка, «подібна небайдужість мотивує усіх жителів громад до пошуку нових форм роботи».

– Чисельність відремонтованих амбулаторій, ФАПів, шкіл та садочків, кількість відновлених приміщень гуманітарної сфери, реставрованих об’єктів культурної спадщини – наслідок ефективного діалогу між владою, бізнесом та суспільством. Подібний формат роботи в області збережеться та розвиватиметься і в наступному році, – запевнив С.Татусяк.

Довідково: З ініціативи голови обласної державної адміністрації І.Мовчана в області започатковано культурно-мистецьку акцію «Благодійник року», спрямовану на розвиток благодійної діяльності, заохочення громадян і комерційних структур Вінниччини до меценатства та вшанування тих людей, які не байдужі до потреб медицини, освіти та культури нашої області.

 

Повернутись Створено: 18 грудня 2013 року, 18:53 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація