Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Відзнака Роздрукувати

Сергій Татусяк – визнаний «олімпієць»

Національний олімпійський комітет України відзначив Сергія Татусяка Почесною подякою. «За внесок у розвиток олімпійського руху», – зазначено у документі, підписаним головою НОКУ Сергієм Бубкою.

Подяку голові обласної Ради передав голова Вінницького відділення НОК України Федір Новік 23 грудня, під час урочистостей з відзначення кращих спортсменів та тренерів Вінниччини 2010 року.
Сергій Татусяк зазначив, що фізична культура та спорт завжди були його пріоритетом у професійній та громадській діяльності. Він також побажав спортсменам досягнення нових чемпіонських висот, а тренерам – достойної молодої спортивної зміни.
– Спорт – чи не єдина галузь на Вінниччині, яка є абсолютно конкурентоздатною як на теренах України, так і у світових масштабах. Ми довели, що можемо готувати олімпійських чемпіонів, і ми будемо це робити й надалі, – зазначив С.Татусяк.
Під час зустрічі зі спортсменами Сергій Татусяк, Микола Джига та Володимир Гройсман вручили 80-м найкращим з них грамоти та цінні подарунки. Ще десятьом – звання «Майстер спорту України».

Повернутись Створено: 23 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація