Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Відзнака Роздрукувати

Сергій Татусяк – визнаний «олімпієць»

Національний олімпійський комітет України відзначив Сергія Татусяка Почесною подякою. «За внесок у розвиток олімпійського руху», – зазначено у документі, підписаним головою НОКУ Сергієм Бубкою.

Подяку голові обласної Ради передав голова Вінницького відділення НОК України Федір Новік 23 грудня, під час урочистостей з відзначення кращих спортсменів та тренерів Вінниччини 2010 року.
Сергій Татусяк зазначив, що фізична культура та спорт завжди були його пріоритетом у професійній та громадській діяльності. Він також побажав спортсменам досягнення нових чемпіонських висот, а тренерам – достойної молодої спортивної зміни.
– Спорт – чи не єдина галузь на Вінниччині, яка є абсолютно конкурентоздатною як на теренах України, так і у світових масштабах. Ми довели, що можемо готувати олімпійських чемпіонів, і ми будемо це робити й надалі, – зазначив С.Татусяк.
Під час зустрічі зі спортсменами Сергій Татусяк, Микола Джига та Володимир Гройсман вручили 80-м найкращим з них грамоти та цінні подарунки. Ще десятьом – звання «Майстер спорту України».

Повернутись Створено: 23 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація