Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відзнака Роздрукувати

Сергій Татусяк – визнаний «олімпієць»

Національний олімпійський комітет України відзначив Сергія Татусяка Почесною подякою. «За внесок у розвиток олімпійського руху», – зазначено у документі, підписаним головою НОКУ Сергієм Бубкою.

Подяку голові обласної Ради передав голова Вінницького відділення НОК України Федір Новік 23 грудня, під час урочистостей з відзначення кращих спортсменів та тренерів Вінниччини 2010 року.
Сергій Татусяк зазначив, що фізична культура та спорт завжди були його пріоритетом у професійній та громадській діяльності. Він також побажав спортсменам досягнення нових чемпіонських висот, а тренерам – достойної молодої спортивної зміни.
– Спорт – чи не єдина галузь на Вінниччині, яка є абсолютно конкурентоздатною як на теренах України, так і у світових масштабах. Ми довели, що можемо готувати олімпійських чемпіонів, і ми будемо це робити й надалі, – зазначив С.Татусяк.
Під час зустрічі зі спортсменами Сергій Татусяк, Микола Джига та Володимир Гройсман вручили 80-м найкращим з них грамоти та цінні подарунки. Ще десятьом – звання «Майстер спорту України».

Повернутись Створено: 23 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація