Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Відзнаками нагородили 100 працівників соціальної сфери Вінниччини Роздрукувати

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України, відзначають День працівників соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державої ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту. 

Так, напередодні відзначення цього свята у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовського відбулися урочисті заходи. Привітати та подякувати за самовіддану працю працівників соціальної сфери прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови Вінницького міського голови Галина Якубович.

– Кожна людина, яка не має проблем зі здоров’ям чи проблем життєвих, не часто задумується про те, яку ж роль в суспільстві відіграє соціальний працівник, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Ваша праця героїчна, адже ті, хто отримує вашу допомогу, підтримку, ким ви опікуєтесь, з величезною вдячністю щохвилини, щомиті моляться за вас та дякують за добро. Рівень розвитку соціального забезпечення є віддзеркаленням рівня  держави та її цивілізованості.  Зараз у нас відбувається переломний період стандартів, які були в минулому. Соціальна сфера сьогодні набирає нових сил та розквітає – дає людям можливість бути повноцінними членами суспільства, відчувати доброту і тепло. Форми державної соціальної допомоги беруть свій початок ще глибоко з історії Єгипту,  Вавилону, Індії, Китаю, але ми маємо гордитися тим, що князі Київської Русі також розвивали та пропагували соціальну підтримку нужденним. Великий князь Володимир Мономах,  який за свідченням сучасників роздавав гроші і предмети першої необхідності і лівою, і правою руками. Опіка над бідними і потребуючими стала одним з найбільших його обов’язків, яскравим свідченням чому служить його «Повчання дітям». У ньому Володимир Мономах створює образ справедливого захисника слабких і убогих. З такими традиціями та історією ми маємо велике майбутнє.         

Зі святом присутніх також привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович та директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна.

В ході святкової програми з нагоди професійного свята 100 працівників галузі нагородили почесним відзнаками Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Присутні переглянули відеоряд про досягнення соціальної сфери області. Також їх порадували виступи народного ансамблю танцю «Радість», лауреатки та володарки «Голос діти», «Яскраві діти України» та «Чорноморські ігри» Тетяни Олексієнко, відомої вінницької джазової співачки і педагога Ольги Плакидюк, школи танцю «Болеро», учасниці проектів «Голос діти», «Кращі 100 дітей України», двічі переможниці у конкурсі «Чорноморські ігри» Дарини Красновецької, яка представлятиме Україну на дитячому Євробаченні.

Повернутись Створено: 1 листопада 2018 року, 16:27 Переглядів: 1191

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація