Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відзнаками нагородили 100 працівників соціальної сфери Вінниччини Роздрукувати

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України, відзначають День працівників соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державої ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту. 

Так, напередодні відзначення цього свята у Вінницькому обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовського відбулися урочисті заходи. Привітати та подякувати за самовіддану працю працівників соціальної сфери прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови Вінницького міського голови Галина Якубович.

– Кожна людина, яка не має проблем зі здоров’ям чи проблем життєвих, не часто задумується про те, яку ж роль в суспільстві відіграє соціальний працівник, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Ваша праця героїчна, адже ті, хто отримує вашу допомогу, підтримку, ким ви опікуєтесь, з величезною вдячністю щохвилини, щомиті моляться за вас та дякують за добро. Рівень розвитку соціального забезпечення є віддзеркаленням рівня  держави та її цивілізованості.  Зараз у нас відбувається переломний період стандартів, які були в минулому. Соціальна сфера сьогодні набирає нових сил та розквітає – дає людям можливість бути повноцінними членами суспільства, відчувати доброту і тепло. Форми державної соціальної допомоги беруть свій початок ще глибоко з історії Єгипту,  Вавилону, Індії, Китаю, але ми маємо гордитися тим, що князі Київської Русі також розвивали та пропагували соціальну підтримку нужденним. Великий князь Володимир Мономах,  який за свідченням сучасників роздавав гроші і предмети першої необхідності і лівою, і правою руками. Опіка над бідними і потребуючими стала одним з найбільших його обов’язків, яскравим свідченням чому служить його «Повчання дітям». У ньому Володимир Мономах створює образ справедливого захисника слабких і убогих. З такими традиціями та історією ми маємо велике майбутнє.         

Зі святом присутніх також привітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович та директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна.

В ході святкової програми з нагоди професійного свята 100 працівників галузі нагородили почесним відзнаками Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, обласної державної адміністрації та обласної Ради.

Присутні переглянули відеоряд про досягнення соціальної сфери області. Також їх порадували виступи народного ансамблю танцю «Радість», лауреатки та володарки «Голос діти», «Яскраві діти України» та «Чорноморські ігри» Тетяни Олексієнко, відомої вінницької джазової співачки і педагога Ольги Плакидюк, школи танцю «Болеро», учасниці проектів «Голос діти», «Кращі 100 дітей України», двічі переможниці у конкурсі «Чорноморські ігри» Дарини Красновецької, яка представлятиме Україну на дитячому Євробаченні.

Повернутись Створено: 1 листопада 2018 року, 16:27 Переглядів: 1138

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація