Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Відзнаки Роздрукувати

Керівникам області подякували за підтримку спорту

Спортивна громадськість Вінниччини на чолі з тренерським активом вручили голові обласної Ради Сергію Татусяку та голові облдержадміністрації Миколі Джизі «Почесну подяку» за підтримку і розвиток спортивної галузі області. Відзнаку від імені спортсменів і тренерів під час пленарного засідання сесії облради вручив начальник комітету з питань фізичної культури і спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Під час цього ж засідання п’ятнадцятьом вінничанам були вручені різного роду нагороди та відзнаки – від високих державних до регіональних. Так, відповідно до Указу Президента України «за значний особистий внесок у становлення незалежності України, утвердження її суверенітету та міжнародного авторитету, заслуги у соціально-економічній, науково-технічній, культурно-освітній діяльності, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові» орденом «За заслуги» I ступеня відзначений директор сільськогосподарського товариства «Промінь» Калинівського району Іван Боримський; орденом «За заслуги» IІ ступеня – голова Вінницького обласного громадського об’єднання «Рада партизанів і підпільників Вінниччини» Алім Рибачук; орденом княгині Ольги ІІ ступеня – референт Вінницького обласного об’єднаного товариства колишніх політв’язнів, репресованих та їх дітей Ольга Зеленчук та голова Крижопільської районної державної адміністрації Лідія Семенюк. медаллю «За працю і звитягу» вшанували водія Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Романа Дідика.

Крім того, почесні звання «Заслужений вчитель України» отримала вчителька середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – ліцей №7 м.Вінниці» Людмила Білан; «Заслужений донор України» – вінничанин Костянтин Балаканов; «Заслужений енергетик України» – президент зовнішньоекономічної асоціації «Новосвіт» Олександр Нікіторович;«Заслужений працівник культури України» – редактор літературного альманаху для дітей «Наша хатка» Володимир Рабенчук; «Заслужений працівник промисловості України» – машиніст технологічних компресорів Барського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів Олександр Нагаєвський; «Заслужений працівник освіти України» – директор державного професійно-технічного навчального закладу «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» Андрій Стецюк.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України, за вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Кабінету міністрів України нагороджено заступника голови Тиврівської районної ради Олега Жовміра та голову правління відкритого акціонерного товариства «Брацлав», Немирівській район Миколу Михайленка.
Верховна Рада України своєю відзнакою – Почесною грамотою – нагородила директора СТОВ „Вернигородоцьке” Козятинського району Володимира Шубовича та Ладижинського міського голову Валерія Коломєйцева.

 

Повернутись Створено: 31 жовтня 2011 року, 00:00 Переглядів: 1059

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація