Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вихованці Козятинського училища залізничного транспорту презентували виготовлену соту маскувальну сітку Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Крученюк взяв участь в презентації сотої маскувальної сітки, виготовленої в рамках реалізації проекту «Оберіг для воїна», яка відбулася  на базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

- Я впевнений, що лише в наших руках зосереджено всі можливості для того, щоб зробити нашу державу процвітаючою та мирною, – переконаний депутат обласної Ради Олександр Крученюк. – Ви робите колосальну роботу та дуже потрібну на сьогодні справу. Хочу побажати, щоб наступна сплетена вихованцями училища маскувальна сітка знадобилася лише у мирних цілях.

За словами директора Козятинського МВПУЗТ Андрія Стецюка, учні активно долучаються до роботи, тому що розуміють, наскільки потрібною є їхня діяльність.

Сьогодні до проекту, який реалізовується за підтримки облдержадміністрації та частково фінансується коштами обласного бюджету, долучилися близько 10 тис осіб  з 36-ти шкіл та вищого професійного училища Козятинського району. Учні не лише виготовляють маскувальні сітки та костюми на уроках трудового навчання й в позаурочний час, але й відвідують тематичні виховні години та зустрічаються з учасниками АТО.

Проект спрямований на військово-патріотичне виховання учнівської молоді міста Козятина, Козятинського району та інших районів області шляхом залучення їх до допомоги українським військовим у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, а саме – виготовлення маскувальних засобів для потреб військовослужбовців, зокрема, маскувальних сіток та костюмів типу Гіллі, а також доставка їх у зону проведення АТО спільно з благодійним фондом допомоги українським військовим «Армія SOS».
Громадська організація «Суспільні ініціативи Козятинщини» стала однією з 14 переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету, який щороку традиційно проводиться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

За час діяльності громадської організації «Суспільні ініціативи Козятинщини» виготовлено близько 600 маскувальних сіток та 60 костюмів.

Повернутись Створено: 30 березня 2017 року, 16:58 Переглядів: 692

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація