13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вихованці Козятинського училища залізничного транспорту презентували виготовлену соту маскувальну сітку Роздрукувати

Депутат обласної Ради Олександр Крученюк взяв участь в презентації сотої маскувальної сітки, виготовленої в рамках реалізації проекту «Оберіг для воїна», яка відбулася  на базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

- Я впевнений, що лише в наших руках зосереджено всі можливості для того, щоб зробити нашу державу процвітаючою та мирною, – переконаний депутат обласної Ради Олександр Крученюк. – Ви робите колосальну роботу та дуже потрібну на сьогодні справу. Хочу побажати, щоб наступна сплетена вихованцями училища маскувальна сітка знадобилася лише у мирних цілях.

За словами директора Козятинського МВПУЗТ Андрія Стецюка, учні активно долучаються до роботи, тому що розуміють, наскільки потрібною є їхня діяльність.

Сьогодні до проекту, який реалізовується за підтримки облдержадміністрації та частково фінансується коштами обласного бюджету, долучилися близько 10 тис осіб  з 36-ти шкіл та вищого професійного училища Козятинського району. Учні не лише виготовляють маскувальні сітки та костюми на уроках трудового навчання й в позаурочний час, але й відвідують тематичні виховні години та зустрічаються з учасниками АТО.

Проект спрямований на військово-патріотичне виховання учнівської молоді міста Козятина, Козятинського району та інших районів області шляхом залучення їх до допомоги українським військовим у зоні проведення антитерористичної операції на сході України, а саме – виготовлення маскувальних засобів для потреб військовослужбовців, зокрема, маскувальних сіток та костюмів типу Гіллі, а також доставка їх у зону проведення АТО спільно з благодійним фондом допомоги українським військовим «Армія SOS».
Громадська організація «Суспільні ініціативи Козятинщини» стала однією з 14 переможців конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету, який щороку традиційно проводиться Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

За час діяльності громадської організації «Суспільні ініціативи Козятинщини» виготовлено близько 600 маскувальних сіток та 60 костюмів.

Повернутись Створено: 30 березня 2017 року, 16:58 Переглядів: 645

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація